1  / 6
Продається кімнатна в малосімейці - фото 1
Продається кімнатна в малосімейці - фото 2
Продається кімнатна в малосімейці - фото 3
Продається кімнатна в малосімейці - фото 4
Продається кімнатна в малосімейці - фото 5
Продається кімнатна в малосімейці - фото 6

Продається кімнатна в малосімейці

Кременчуг

Пожаловаться
5 600 $
295 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885977
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 19 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж кімнати в малосімейці район Петрівка
Стан житловий ,знаходиться на 2 зручному поверсі
Із сусідів тільки кімната поряд спокійна жіночка
із плюсів те що сан вузол на 2 кімнати
Район спокійний, поряд магазин, зупинка і .т д
Більш детально телефонуйте
Обратная связь
Светлана
офлайн