1  / 20
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 1
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 2
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 3
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 4
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 5
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 6
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 7
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 8
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 9
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 10
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 11
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 12
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 13
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 14
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 15
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 16
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 17
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 18
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 19
Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів  ЖК "Sky Towers" - фото 20

Продається елітна квартира-студія з панорамним видом в м. Тячів ЖК "Sky Towers"

Тячев

Пожаловаться
157 000 $
2 275 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5027078
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 69 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається стильна дизайнерська квартира-студія преміум класу з терасою та балконом у престижному житловому комплексі Sky Towers. Ідеальний варіант для комфортного проживання або вигідної інвестиції.

Характеристики:
- 1 кімната
- кухня-студія
- балкон
- тераса
- 7 поверх
- Загальна площа — 69 м²
- Житлова площа — 30 м²
- Простора кухня — 20 м²
- Цегляний будинок
- Квартира продається з меблями
- ліфт

Комунікації:
Світло, вода, опалення, встановлені кондиціонери.

Локація:
Зручний район із розвиненою інфраструктурою — поруч магазини, школа, садочок, лікарня, усе необхідне для комфортного життя.

Документи готові до продажу.

Ціна: 157 000 $
Обратная связь
Михайло
офлайн