Без комиссии
1  / 20
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 1
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 2
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 3
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 4
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 5
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 6
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 7
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 8
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 9
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 10
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 11
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 12
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 13
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 14
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 15
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 16
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 17
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 18
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 19
Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж - фото 20

Продається двоповерховий будинок у Бучі, 4,39 сотки, окремий гараж

Буча

Пожаловаться
170 000 $
1 160 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 декабря 2025, ID: 4620328
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 146.5 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4.39 сот.
Описание
Пропонується до продажу просторий двоповерховий будинок 146,5 м² із прибудовою 38,4 м² на ділянці 4,39 сотки. Будинок розташований у центральній частині міста, за 10 хв пішки – магазини, базар, ЖД станція, маршрутки до Києва, школа, садочок, школа мистецтв

Перший будинок (окремо стоячий, 2 поверхи):

Перший поверх: передпокій, санвузол з ванною, велика кухня-вітальня, окрема кімната (вітальня/спальня), підвал
Другий поверх: три спальні, санвузол з душовою, передпокій
Горище технічного призначення
Другий будинок (частина старого, окремий вхід):

Кухня, санвузол, дві кімнати (одна прохідна), горище
Ділянка та інфраструктура:

Гараж, авто навіс, господарські приміщення, бесідка
Комунікації: електрика 10 кВт (3 фази, два лічильники + підведення під генератор), індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел + 2 конвектори), вода – свердловина з насосом, септик 15 кубів, газ
Під’їзд асфальтований
Можливий розрахунок безготівково, за держпрограмами
Меблі та техніка – за домовленістю
Оформлення мінімальне!

Ціна: 170000 $
Без комісії для покупця

ID: 58
Телефонуйте — домовимось про перегляд
Марина, АН «Квартал»
Обратная связь
Марина Мельнітовська
офлайн