Без комиссии
1  / 8
Продається двокімнатна квартира Дарницький р-нАхматової,30 без комісі - фото 1
Продається двокімнатна квартира Дарницький р-нАхматової,30 без комісі - фото 2
Продається двокімнатна квартира Дарницький р-нАхматової,30 без комісі - фото 3
Продається двокімнатна квартира Дарницький р-нАхматової,30 без комісі - фото 4
Продається двокімнатна квартира Дарницький р-нАхматової,30 без комісі - фото 5
Продається двокімнатна квартира Дарницький р-нАхматової,30 без комісі - фото 6
Продається двокімнатна квартира Дарницький р-нАхматової,30 без комісі - фото 7
Продається двокімнатна квартира Дарницький р-нАхматової,30 без комісі - фото 8

Продається двокімнатна квартира Дарницький р-нАхматової,30 без комісі

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
137 000 $
1 522 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4726467
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 90 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Опис
Вашій увазі пропонується простора 2-кімнатна квартира з ремонтом, виконаним із якісних матеріалів, продуманим до найменших деталей для комфортного життя.
Квартира складається з:
– Окремої спальні-дитячої з гардеробною, телевізором, кондиціонером, двоспальним ліжком і додатковою шафою.
– Кухні-студії, що об’єднує зону відпочинку та приготування їжі. Оснащена сучасною технікою: холодильник, посудомийна машина, електрична варильна поверхня, духова шафа, витяжка, телевізор, підлога з підігрівом. Є балкон.
Санвузол суміщений, з великою ванною, пральною машиною, бойлером, сушаркою для рушників.
- Встановлені окремі лічильники на тепло, воду, електроенергію (двофазний лічильник).
- Інтернет працює навіть під час відключень світла.
- Електрощиток має окремі вимикачі на кожен прилад та частину квартири.
Будинок цегляний, теплий, має форму «П», у внутрішньому дворі — огороджений дитячий майданчик.
Під’їзд із консьєржем, 3 ліфти (включно з вантажним), є генератор для ліфта і водопостачання.
ОСББ дбає про благоустрій і комфорт мешканців.
Інфраструктура — на висоті!
У самому будинку: 3 укриття, музична школа, салони краси, стоматологія, кав’ярні, магазини, клініка, поштомат Нової пошти, автостоянка тощо.
У пішій доступності — школи, садочки, лікарня, NOVUS, АТБ, ТЦ River Mall, парк, ресторани та громадський транспорт.

Також не подалік є паркомісце у підземному паркінгу.
Обратная связь
Елена
офлайн
Похожие объявления
Продам стоматологический кабинет в Каменском Каменское 7
  • Двухкомнатная
  • 57 м2
  • 1 / 3 эт.
33 000 $
Продам стоматологический кабинет общая площадь 57 кв м 2 большие комнаты с оборудованием и инструментом.помещение сухое и не угловое. без подвальное.решетки роллеты бронедвери автономка газовые конвектора. помещение выведено из жилого фонда .красная линия. справки по телефонам-0961101654 и 0635066845
Каменское
2-к квартира Київ, Шевченківський, 60000 $ Киев 12
  • Двухкомнатная
  • 48 м2
  • 2 / 5 эт.
60 000 $
Шевченківський, Нивки вул. Саратівська,53 (бульвар Павла Вірського) на перетині з вулицею Салютною продам двокімнатну квартиру.Квартира з ремонтом розташована на 2/5 будинку. 47/30/8,5. Кімнати суміжні. Нові вікна, балкон металопластиковий, утеплений. Кахель на кухні та в санвузлі. Лічильники повірені. Охорона, домофон. Все,що Ви бачите на фото залишається в квартирі. Із техніки пральна машина, бойлер, варильна поверхня Ардо, духова шафа Вірпул . Підїзд з ремонтом. У дворі стоять відеокамери. Прибудинкова територія цього будинку зайняла перше місце в районі. Рядом Фора, дитячий садок, школа, сквер з бюветом, ринок Нивки. Рядом з будинком знаходиться гаражний КООП Нивки-2 в якому продається гараж. Ціна 60000 у.є за все. +5% агентство. комісія: 5%
Киев
Продаж 3-х кімнатної квартири. Мікрорайон Ювілейний. Кривой Рог 14
  • Трехкомнатная
  • 63 м2
  • 7 / 9 эт.
17 900 $ Без комиссии
Мікрорайон Ювілейний, будинок 11. З вікон вид на Собор і на новий McDonald's. Продаж 3-х кімнатної квартири. Не вуглова. Вікна на дві сторони. Є балкон і лоджія. Стан ретро. Під ремонт. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
офлайн
Елена
На сайте с 16 апреля 2020