1  / 20
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 1
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 2
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 3
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 4
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 5
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 6
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 7
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 8
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 9
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 10
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 11
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 12
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 13
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 14
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 15
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 16
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 17
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 18
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 19
Продається дуплекс в Зарванцях - фото 20

Продається дуплекс в Зарванцях

Зарванцы

Пожаловаться
72 000 $
655 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 февраля 2026, ID: 4777437
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 110 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2.5 сот.
Описание
Пропоную Вашій увазі Дуплекси у Зарванцях. Будинок у якому 3 окремі кімнати та велика кухня студія з виходом на терасу. Загальна площа 110 квадратів. Комунікації: світло 5 кВат, газ, вигрібна яма та криниця. Широкий проїзд перед будинками та комфортний заїзд у ворота. Ви можете придбати будинок, який здається в чорновому стані, а також у чистовому стані. Запрошую на перегляд. Деталі за телефоном!
Обратная связь
Ольга Домбровська
офлайн
Похожие объявления
Продам власний цегляний будинок у м. Козятин (р-н Автовокзалу) Казатин 5
  • Трехкомнатная
  • 66 м2
  • 10 соток
35 000 $ Без комиссии
Продається затишний та теплий будинок площею 66 м для комфортного життя. Один власник, без заборгованостей, є кадастровий номер. 3 світлі кімнати (одна прохідна), кухня, санвузол з ванною та кладовка. Стіни цегляні, дах у відмінному стані, будинок теплий. Індивідуальне газове опалення, встановлені лічильники. Вода заведена з власної криниці, є септик. Ділянка (10 соток) огороджена парканом. На території є все необхідне для господарювання: цегляний гараж, літня кухня з підведеним газом, погріб Зручний та тихий район біля автовокзалу. До центру міста та залізничного вокзалу всього 10 хвилин пішки. Ціна: 35 000 $ (можливий розумний торг із реальним покупцем). Контакти для зв'язку: +380 976419903 WhatsApp/Telegram: +351 918877037
Казатин
Загородный дом возле водоема Васильков 8
  • Четырехкомнатная
  • 160 м2
  • 13 соток
25 500 $ Без комиссии
Дом на 2 этажа, 50 км от Киева по шоссе на Васильков, с. Пинчуки. Земельный участок 12.5 соток, возле водоема. Детали по телефону. Торг!
Васильков, Пінчуки
Продається будинок Каменка 3
  • Пятикомнатная
  • 78.9 м2
  • 6 соток
20 000 $ Без комиссии Торг
Двір з будинком, для справжнього хазяїна. Дім в гарному стані, можна заїхати і жити, розташований в живописному місці, неподалік річки, в місті Кам'янка. До ЖД вокзалу 30 хвилин пішки. В будинку газ, груба, який швидко нагріває будинок і довго держить тепло. На подвір’ї 1 гаражі, глибокий погріб, також є сарай( 2 відділи). Подвір’я 6 соток. Продаж від власника, всі документи на руках. За додатковою інформацією звертайтесь за телефом
Каменка, Покрова
офлайн
Ольга Домбровська
На сайте с 16 апреля 2020