Без комиссии
1  / 9
Продається Дуплекс 126м2 з ГАРАЖЕМ коло садочку Ковчег! - фото 1
Продається Дуплекс 126м2 з ГАРАЖЕМ коло садочку Ковчег! - фото 2
Продається Дуплекс 126м2 з ГАРАЖЕМ коло садочку Ковчег! - фото 3
Продається Дуплекс 126м2 з ГАРАЖЕМ коло садочку Ковчег! - фото 4
Продається Дуплекс 126м2 з ГАРАЖЕМ коло садочку Ковчег! - фото 5
Продається Дуплекс 126м2 з ГАРАЖЕМ коло садочку Ковчег! - фото 6
Продається Дуплекс 126м2 з ГАРАЖЕМ коло садочку Ковчег! - фото 7
Продається Дуплекс 126м2 з ГАРАЖЕМ коло садочку Ковчег! - фото 8
Продається Дуплекс 126м2 з ГАРАЖЕМ коло садочку Ковчег! - фото 9

Продається Дуплекс 126м2 з ГАРАЖЕМ коло садочку Ковчег!

Криховцы

Пожаловаться
99 000 $
786 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 февраля 2026, ID: 4780221
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дуплекс 
  • Комнат
  • Общая площадь 126 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Балкон, Терраса, Камин, Видеонаблюдение, Гараж, Автоматические ворота, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається цегляний будинок (дуплекс) площею 126 м2 в зручній локації - 5 хв до міського озера. Комунікації всі міські. Опалення індивідуальне ГАЗове.

ПРОДАЖ ВІД ЗАБУДОВНИКА!

Біля будинку - 1 хв пішки садок. Поруч школа, супермаркети, магазини, аптеки та інша інфраструктура.

Будинок будований в півтора цегли, фасад зовні утеплений пінопластом товщиною 100 мм. Фундамент будинку якісний - стрічковий (армований, глибокий та високий -1,2м). Фундамент гідроізолюється та утеплюється.

Перший поверх це просторий гараж, гостьовий санвузол та велика, простора кухня-студія з панорамними вікнами та виходом на задній двір. В кухні-студії передбачений вихід на камін, збудувавши який надасть кухні-студії затишку та вишуканості. На другий поверх ведуть монолітні армовані сходи. Перекриття між першим та другим поверхом бетонне. Другий поверх це три великі просторі, квардратної форми спальні кімнати. Простора і світла ванна та гардеробна кімната, балкон.

Дах накритий якісною німецькою металочерепицею та утеплений мінеральною ватою товщиною 200мм. Є горище на якому можна зберігати речі або зробити ігрову кімнату для дітей.

Вікна якісні енергозберігаючі - шестикамерний профіль, три скла, з закачаним аргоном для покращеної енергоефективності.

В будинок заводяться всі міські комунікації та встановлюються лічильники:
- міська вода
- міська каналізація
- світло 10 кВт 3 ФАЗИ
- ГАЗ

Подвір'я будинку облагороджується бруківкою, газоном, туями (повністю так як на візуалізації)
Вода з даху та подвір'я відводиться в зливну каналізацію, що забезпечує довговічність бруківки і в будь-яку погоду подвір'я буде сухе, без калюж. На всі ворота ставиться якісна автоматика, яка керується з пульта.

Можливе розтермінування до кінця 2025 року (перший внесок 30%)
Телефонуйте!
Обратная связь
Будівельна компанія відділ продажу
офлайн
Похожие объявления
Продам будинок Слобожанське пров. Кленовий Готовність 90% Слобожанское 20
  • Пятикомнатная
  • 238 м2
  • 12 соток
250 000 $
Продам будинок в смт Слобожанське, кооператив Антей, Кленовий провулок, 7 Будинок 2 поверховий, площа 238/105/60 м2, готовність 90 %. Перший поверх: кухня- вітальня, гостьова спальня, санвузол, гардероб, гараж, 2 підсобних приміщення. Другий поверх : 3 спальні, санвузол, підсобне приміщення. Тепла підлога. Кахель. Світло, вода, центральна каналізація, газ по вулиці. Ділянка 12 соток, приватизована, загороджена. Торг !
Слобожанское
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривой Рог 20
  • Четырехкомнатная
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $ Без комиссии
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
Терміново! Продаж сучасного дизайнерського будинку масив 21, Одеса Одесса 19
  • Трехкомнатная
  • 98 м2
  • 4.58 сотки
100 000 $
Терміново!Продам сучасний дизайнерський будинок 98 м² в Таїрове — для тих, хто хоче жити зручно, економно та без зайвих поверхів Хочете забути про другий поверх, постійний біг по сходах і витрати на великий будинок, але при цьому мати простір, комфорт і автономію? Цей будинок — саме для вас. Ідеальний формат для IT-пари, раціональної сім’ї або людей, які цінують логіку планування і якість життя без зайвих турбот. • Одноповерховий дизайнерський будинок 98 м² на приватній ділянці 4,58 сотки (ДержАкт). • Вільне планування: 2 спальні + кухня-вітальня, 2 санвузли, хоззона під котел і фільтри для води, гардероб. • За бажанням легко організувати 3-тю спальню. • Стелі 3,8 м — максимум повітря та простору. • Стіни — газобетон 40 см (тепло та енергоефективно). • Дах — металочерепиця, підготовлений під сонячні панелі. • П’ятикамерні вікна з потрійним склом та аргоном — тиша і тепло. • Фасад — силіконове покриття «баранчик» (Ceresit). • Тепла водяна підлога вже розведена по будинку. • Електрика — 3 фази. • Міська вода. • Роздільні септики з переливною системою. Усе заведено та оплачено. Можна одразу планувати ремонт. • Паркування на 2 авто, підготовлено місце під гараж. • Зона барбекю. • Простір під басейн або лаунж-зону. Локація — селище Таїрове, 7 хвилин до моря. 5 хвилин на авто — METRO, Епіцентр, ринок. Поруч навчальні заклади: Ліцей №85, дитячий центр Miniland. Магазини та сервіси поруч — усе, що потрібно для зручного життя: супермаркет «Таврія В», аптеки, АЗС, кафе, відділення Нової пошти. Транспорт: зручно добиратися до різних районів Одеси та центру міста — маршрутка 220А та трамвай №27. Сучасна забудована вулиця. Спокійні сусіди. Ніякого хаосу. • Готовий дизайн-проєкт у подарунок. • Можливе розтермінування до 18 місяців при 30% першого внеску. • Підходить під державні програми. Площа ділянки — 0,0458 га. Кадастровий номер: 5123755800:01:003:4885. Одеська область, Одеський район, селище Таїрове, Масив №21, ділянка №9/15-Б. Це будинок для тих, хто мислить практично. Без зайвих поверхів. Без показної квадратури. Без компромісів. Телефонуйте. Такі об’єкти довго не чекають. https://ah-era.rem.ua/ua
Одесса, Киевский
офлайн
Будівельна компанія відділ продажу
На сайте с 16 апреля 2020