1  / 3
Продається чорнова 1,5 кімнатна, розтермінування. Газ. Вул. Богомольця - фото 1
Продається чорнова 1,5 кімнатна, розтермінування. Газ. Вул. Богомольця - фото 2
Продається чорнова 1,5 кімнатна, розтермінування. Газ. Вул. Богомольця - фото 3

Продається чорнова 1,5 кімнатна, розтермінування. Газ. Вул. Богомольця

Ужгород

Пожаловаться
54 840 $
1 300 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5020397
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 42.2 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Панорамные окна, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
м. Ужгород, вул. Богомольця
09******78 Вікторія

Продаж квартир на етапі будівництва в ЖК “Home”

Сучасний 7-поверховий будинок з ліфтом у зручній локації міста.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції

Умови розтермінування:
Перший внесок — 50%
Решта суми — до введення в експлуатацію

Вартість:1300$ м.кв.

Це можливість придбати нову квартиру за вигідною ціною вже сьогодні та сплачувати поступово

Деталі та перегляд: 09******78 Вікторія
Обратная связь
Вікторія
офлайн