Объявление снято с публикации
17 мая 2026
1  / 5
Продається частина будинку у хорошому районі. - фото 1
Продається частина будинку у хорошому районі. - фото 2
Продається частина будинку у хорошому районі. - фото 3
Продається частина будинку у хорошому районі. - фото 4
Продається частина будинку у хорошому районі. - фото 5

Продається частина будинку у хорошому районі.

Сарны

Пожаловаться
32 500 $
525 $ за м²
55 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 октября 2025, ID: 4407436
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Часть дома 
  • Комнат
  • Общая площадь 61.9 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Душевая кабина 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
Продається частина будинку у хорошому районі.

м. Сарни, вул. Британська (р-н с. Сарн, біля школи)

Площа будинку - 61,9 м кв.
Площа земельної ділянки - 5 соток.

Матеріал стін - якісний шлакоблок.
Покрівля - шифер.
Опалення - індивідуальне газове + грубка.
Вікна - металопластикові.

Планування: вхідний коридор, передпокій, 2 спальні кімнати, вітальня, кухня.

На подвірʼї є літня кухня, в якій розташована ванна кімната.
Є господарські будівлі, погріб.

Комунікації: газопостачання, власна свердловина, септик, електропостачання.

Ціна - 32500$

Телефонуйте, щоб дізнатись більше інформації та домовитись про огляд.

Тел. 09******59 Ольга

Panda House - Ваш надійний партнер на ринку нерухомості.