Без комиссии
1  / 3
Продається будинок в м. Канів - фото 1
Продається будинок в м. Канів - фото 2
Продається будинок в м. Канів - фото 3

Продається будинок в м. Канів

Канев

Пожаловаться
110 000 $
859 $ за м²
20 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 10 ноября 2025, ID: 4472781
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 128 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 9 сот.
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу затишний приватний будинок, розташований у спокійному та зручному районі м. Канів по вул. Шкільна, 36.
Будинок ідеально підійде для комфортного проживання родини!

- Основна інформація:

Зручне планування;

Простора ділянка, де можна облаштувати сад або зону відпочинку;

Підведені всі необхідні комунікації (вода, газ, електрика);

Є господарські споруди (за потреби можна використовувати під майстерню чи склад).

- Локація:

Будинок розташований у затишному та безпечному районі;

У пішій доступності — зупинки міського транспорту, з яких легко дістатися в будь-яку частину Канева;

Аптеки, магазини, школи та дитячі садки поруч;

До центру міста, ринку, ресторанів і кафе — всього кілька хвилин їзди;

Поруч зручно розташовані медичні заклади та банки.

Будинок готовий до перегляду!
Зателефонуйте, щоб домовитися про огляд у зручний для вас час.
Обратная связь
Вячеслав
офлайн