Объявление снято с публикации
18 мая 2026
Без комиссии
1  / 4
Продається будинок - фото 1
Продається будинок - фото 2
Продається будинок - фото 3
Продається будинок - фото 4

Продається будинок

Гайсин

Пожаловаться
62 000 $
611 $ за м²
12 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 февраля 2026, ID: 4777316
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 101.4 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 6 сот.
Описание
Продається будинок в місті Гайсин по вулиці Міщенка.
Будинок розташований на 6-ти сотках землі,має загальну площу 101.4кв.м.
Має 3 окремих кімнати,санвузол,коридор і велика кухню.
Індивідуальне газове опалення.
На території є фруктові дерева і господарські споруди.