1  / 6
Продається будинок - фото 1
Продається будинок - фото 2
Продається будинок - фото 3
Продається будинок - фото 4
Продається будинок - фото 5
Продається будинок - фото 6

Продається будинок

Лановцы

Пожаловаться
36 000 $
190 $ за м²
16 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 13 декабря 2025, ID: 4585153
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 189.4 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 20 сот.
Описание
Продається будинок в м.Ланівці Тернопільська обл. вул. Білозірська

Всі деталі за тел
Обратная связь
Неоніла
офлайн