1  / 17
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 1
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 2
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 3
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 4
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 5
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 6
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 7
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 8
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 9
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 10
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 11
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 12
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 13
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 14
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 15
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 16
Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток - фото 17

Продається будинок 100м². р-н Софіївська Слобідка. 30 соток

Умань

Пожаловаться
41 900 $
419 $ за м²
9 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 марта 2026, ID: 4850033
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 100 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 30 сот.
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт Жилое состояние 
Описание
Продається будинок р-н Софіївська Слобідка

Загальна площа будинку 100м²

Земельна ділянка 30 соток (приватизована)

Будинок побудований в 1975 році, дуже теплий, світлий, повністю готовий до проживання.

Планування будинку чотири великі кімнати, кухня, санвузол, коридор.

Високий фундамент.

Газ вода каналізація - все в будинку

Газове та твердопаливне опалення (котел).

Врем"янка теж газифікована, піч, велика кімната, коридор..

Гараж та два великих сараї, все цегляні забудови.

Великий глибокий погріб.

Є криниця в дворі

Асфальтований двір

Зелені насадження та фруктові дерева.

Зручне місце розташування, тиха локація, паркова зона.
Обратная связь
AН Аеліта
офлайн