1  / 20
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 1
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 2
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 3
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 4
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 5
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 6
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 7
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 8
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 9
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 10
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 11
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 12
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 13
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 14
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 15
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 16
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 17
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 18
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 19
Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника. - фото 20

Продається 4-х кімнатна квартира в центрі м-н Інгулець від власника.

Кривой Рог, Ингулецкий

Пожаловаться
29 500 $
334 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885329
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 88.4 м2
  • Площадь кухни 8.6 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Сигнализация 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 4-кімнатна квартира з холом, готова до заселення!

Простора, дуже тепла та суха квартира розташована на 8 поверсі 16-поверхового будинку (не кутова). Загальна площа - 88,4 м, житлова - 53,4 м, кухня - 8,6 м.

Планування та зручності:
Чотири окремі кімнати + просторий хол
Дві великі засклені лоджії
Металопластикові вікна в усіх кімнатах
Дерев’яні міжкімнатні двері
Броньовані вхідні двері + внутрішні дерев’яні
Встановлено 2 кондиціонери
Проведено інтернет та кабельне ТБ
Є охоронна сигналізація.

Інфраструктура:
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою:
У пішій доступності автостанція, залізнична станція
Поруч супермаркети, школи, дитячі садки, лікарня.

Стан квартири - жилий, можна заїжджати та жити без додаткових вкладень, з документами все гаразд, перепланування узаконене.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном. +38********29 - Людмила.
Обратная связь
Сергей
офлайн