1  / 17
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 1
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 2
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 3
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 4
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 5
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 6
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 7
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 8
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 9
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 10
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 11
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 12
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 13
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 14
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 15
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 16
Продається 3-кімнатна на Набережний - фото 17

Продається 3-кімнатна на Набережний

Запорожье, Вознесеновский

Пожаловаться
30 000 $
476 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4970346
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Сигнализация, Видеонаблюдение, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається простора 3-к.кв у Вознесенівському (Орджонікідзевському) районі Запоріжжя, на вул.Нижньодніпровська 4

Квартира знаходиться на 8-му поверсі , цегляного будинку, звідки відкривається панорамний вид на Дніпро.

Над квартирою є технічний поверх.

У квартирі виконано частковий, якісний ремонт. Зроблено перепланування: дві окремі кімнати та простора кухня-їдальня.

Суміщений санвузол з джакузі та підлогою з підігрівом.

Нові системи водопостачання та електрики.

Натяжні стелі.

Є балкон.

Залишаються кондиціонери та частково меблі.

Квартира під охороною.

За запитом відправлю відеоогляд

Телефонуйте для детальної інформації та запису на перегляд!
Обратная связь
Марина АН Авангард
офлайн