1  / 9
Продається 3-кімнатна квартира в Солом'янському районі - фото 1
Продається 3-кімнатна квартира в Солом'янському районі - фото 2
Продається 3-кімнатна квартира в Солом'янському районі - фото 3
Продається 3-кімнатна квартира в Солом'янському районі - фото 4
Продається 3-кімнатна квартира в Солом'янському районі - фото 5
Продається 3-кімнатна квартира в Солом'янському районі - фото 6
Продається 3-кімнатна квартира в Солом'янському районі - фото 7
Продається 3-кімнатна квартира в Солом'янському районі - фото 8
Продається 3-кімнатна квартира в Солом'янському районі - фото 9

Продається 3-кімнатна квартира в Солом'янському районі

Киев, Соломенский

Пожаловаться
118 000 $
1 300 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010539
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 90.8 м2
  • Площадь кухни 10.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продається 3х-кімнатна квартира у Солом'янському районі по вул. Єреванська, 10 а.
Квартира простора світла та затишна, у житловому стані. загальна площа 90,8м.кв., на першому поверсі 9- ти поверхового будинку кухня 10,9м.кв. + дві заскленні лоджії по 3,4м.кв. та 5,9 м. кв. Стеля 2,70м. Планування роздільне, санвузол роздільний.
Опалення, водо- газо- постачання – централізоване. Газ та Вода Є ЗАВЖДИ.
Вікна - металопластикові.
Квартира укомплектована кухонними меблями з побутовою технікою (варильна поверхня газова) встановлені бойлер на 80 літрів та кондиціонер.
Квартира розташована в дуже зручному та практичному місці: транспорт – у будь-який напрямок міста, залізнична станція приміського сполучення «Караваєві Дачі»; розвинена інфраструктура: прод.магазини, дитячі садочки, школи, аптеки, банки, кінотеатр, поліклініка, мед. Центр спорткомплекс, бювет, все у пішій доступності.
Обратная связь
Nata
офлайн