1  / 20
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 1
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 2
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 3
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 4
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 5
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 6
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 7
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 8
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 9
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 10
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 11
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 12
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 13
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 14
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 15
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 16
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 17
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 18
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 19
Продається  3 кімнатна квартира в  м.Косів - фото 20

Продається 3 кімнатна квартира в м.Косів

Косов

Пожаловаться
59 000 $
895 $ за м²
6 просмотров объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880412
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.9 м2
  • Площадь кухни 8.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж 3-кімнатної квартири з видом на гори у місті Косів

Продається простора та світла 3-кімнатна квартира у місті Косів. Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового цегляного будинку, що забезпечує тишу та гарний краєвид.

З вікон та двох лоджій відкривається чудовий вид на гори, що створює особливу атмосферу затишку.

Характеристики квартири:
• 3 кімнати
• 2 лоджії
• ванна кімната та санвузол роздільні
• косметичний ремонт — квартира готова для проживання
• індивідуальне газове опалення

Квартира тепла, доглянута та світла. Частину меблів за домовленістю можна залишити, що дозволить одразу заселитися без додаткових витрат.

Зручне розташування:
поруч знаходяться школа, дитячий садок, музична школа, супермаркет, лікарня, а також усі необхідні комунікації та інфраструктура для комфортного життя.
Обратная связь
Олег
офлайн