1  / 13
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 1
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 2
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 3
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 4
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 5
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 6
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 7
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 8
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 9
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 10
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 11
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 12
Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули - фото 13

Продається 3 кімнатна квартира по вулиці Смакули

Тернополь

Пожаловаться
117 000 $
1 444 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4889966
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 81 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Сучасна 3-кімнатна квартира з ідеальним плануванням — готова до життя!
! Можливий продаж по програмі єОселя та єВідновлення!
вул. Смакули
4 поверх
Площа — 81 м²

- Дві окремі затишні спальні
- Простора кухня-вітальня з вікном
- Функціональна гардеробна

Переваги квартири:
- Індивідуальне опалення — контроль комфорту та витрат
- Підігрів підлоги
- Якісні меблі, виготовлені на замовлення
- Повністю укомплектована побутовою технікою

Інтер’єр виконаний у сучасному стилі — продуманий до дрібниць для комфортного життя без додаткових вкладень !

Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
Обратная связь
Ірина
офлайн