1  / 14
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 1
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 2
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 3
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 4
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 5
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 6
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 7
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 8
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 9
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 10
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 11
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 12
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 13
Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна  Осокорки - фото 14

Продається 3 кімнатна квартира Дніпровська набережна Осокорки

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
200 000 $
1 739 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5032636
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 115 м2
  • Площадь кухни 20.8 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 24 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Пропонується до продажу 3-кім. квартира.

- Дніпровська наб. 19в, ст.м. Осокорки.

- Квартира з якісним ремонтом та функціональним плануванням.

- Кухня - вітальня, дві окремі кімнати, санвузол роздільний, засклена лоджія.

- Вбудовані меблі виготовлені під замовлення.

- Квартира укомплектована побутовою технікою: пральна машина, бойлер, сушильна машина, посудомийна машина, телевізор, електрична плита, витяжка, холодильник, кондиціонери, інтернет.

- Лічильники на опалення.

- Доступ до під’їзду через електронний ключ або через мобільний додаток.

- Зелена та облаштована територія, вся інфраструктура поруч.
Обратная связь
Тетяна
офлайн