Без комиссии
1  / 5
ПРОДАЄТЬСЯ 3-кімнатна квартира 83,71 м² | ЖК «Європейські Липки» - фото 1
ПРОДАЄТЬСЯ 3-кімнатна квартира 83,71 м² | ЖК «Європейські Липки» - фото 2
ПРОДАЄТЬСЯ 3-кімнатна квартира 83,71 м² | ЖК «Європейські Липки» - фото 3
ПРОДАЄТЬСЯ 3-кімнатна квартира 83,71 м² | ЖК «Європейські Липки» - фото 4
ПРОДАЄТЬСЯ 3-кімнатна квартира 83,71 м² | ЖК «Європейські Липки» - фото 5

ПРОДАЄТЬСЯ 3-кімнатна квартира 83,71 м² | ЖК «Європейські Липки»

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
3 588 983 грн.
42 874 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4905935
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 83.71 м2
  • Площадь кухни 18.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
Описание
3-кімнатна квартира 83,71 м² | ЖК «Європейські Липки» | Софіївська Борщагівка

Ціна: 3 588 983 грн (≈ 81 199 $)

Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира у Будинку №3, кв. 27 у сучасному житловому комплексі Європейські Липки.
Квартира має зручне та функціональне планування, що дозволяє комфортно облаштувати простір для проживання сім’ї.

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. Межова, 9

Зручне передмістя столиці — до Києва кілька хвилин на авто. Швидкий виїзд до метро Академмістечко, Житомирська та Теремки.

Параметри квартири
• Загальна площа — 83,71 м²
• Житлова площа — 49,67 м²
• Поверх — 2
• Кількість кімнат — 3

• Якісні вхідні двері
• Висота стелі — 2,70 м

Про житловий комплекс
ЖК «Європейські Липки» — сучасний комплекс комфорт-класу із власною інфраструктурою.
- закрита територія
- охорона та відеонагляд
- система контролю доступу

Умови придбання
• Без комісії
• Розтермінування від забудовника