1  / 18
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 1
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 2
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 3
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 4
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 5
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 6
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 7
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 8
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 9
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 10
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 11
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 12
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 13
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 14
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 15
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 16
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 17
Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса - фото 18

Продається 3-х кімнатна квартира Леся Курбаса

Тернополь

Пожаловаться
115 000 $
1 337 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 7 января 2026, ID: 4639811
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 86 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж стильної -х кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом р-н Аляска вул.Леся Курбаса
Новобудова
9 поверх з неймовірним краєвидом
Загальна площа квартири 86 кв.м.
Велика кухня-студія з зоною для відпочинку та прийомом гостей
Аляска - сучасний район з міською інфраструктурою, що позиціонується як комфортне місце для життя
Площа квартири 86 кв.м.підійде як для великої родини, так і сім’ї, які цінують простір
У квартирі ще ніхто не проживав. Ви будете першими власниками, які насолоджуватимуться комфортом та чистотою нового житла.
Огляд за попередньою домовленістю, в зручний для Вас час
Обратная связь
Ірина
офлайн