Без комиссии
1  / 20
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 1
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 2
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 3
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 4
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 5
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 6
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 7
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 8
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 9
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 10
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 11
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 12
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 13
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 14
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 15
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 16
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 17
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 18
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 19
Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії - фото 20

Продається 2х кімн.квартира ВЛАСНИК ЖК «Європейське місто» Без комісії

Крюковщина

Пожаловаться
108 000 $
2 000 $ за м²
3 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 мая 2025, ID: 3896372
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 54 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Двухсторонняя 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
БЕЗ КОМІСІЇ. ВІД ВЛАСНИКА. (ТОРГ)
Пропонується на продаж:

Стильна та затишна 2х кімнатна квартира, розташована на 8му поверсі.
Квартира з шикарним сучасним ремонтом, в ЖК «Європейське місто», закритого типу, з цілодобовою охороною та відеонаглядом по території та всією необхідною інфрастуктурою.

Квартира з якісним ремонтом, всі меблі робились під замовлення по індивідуальних замірах. Вбудована техніка преміум якості, дизайнерське освітлення, зонований підігрів підлоги. Робилось «для себе» надійно, гарно, стильно.

По всій квартирі на стелі та стінах встановленна шумоізоляція. Стіни додатково вирівняні, пофарбовані та оздобленні декоративною штукатуркою. Тепла підлога.

Планування квартири на дві сторони.
Простора кухня-вітальня з панорамним вікном. З підігрівом підлоги по всій площині. Та дизайнерським оствітленням на стелі та підлозі.

Кухня фірми Alva Lane виготовлялась з якісних матеріалів, виконана у два рівні за індивідуальними замірами. Всі ящики та дверцята оснащенні системою touch, стільниця з натурального каменю вбудована мийка також з натуального каменю.

Встановлена вбудована преміум техніка:
Посудомийна машина
Холодильник
Газова плита
Духова шафа
Мікрохвильова піч