1  / 20
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 1
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 2
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 3
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 4
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 5
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 6
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 7
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 8
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 9
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 10
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 11
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 12
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 13
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 14
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 15
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 16
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 17
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 18
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 19
Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна - фото 20

Продається 2 кімнатна квартира(сталінка), Велика Перспективна

Кропивницкий, Подольский

Пожаловаться
57 500 $
1 045 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4723748
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 55 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
Описание
Продається 2-к квартира у Кропивницькому (р-н “П’ять-П’ять”).

Не кутова, з окремими кімнатами. В гарному жилому стані. Автономне газове опалення, енергоощадні вікна, кондиціонер, засклений балкон. Залишаються всі меблі та вбудована техніка. Площа - 55 м², кухня - 9 м². Поверх - 5/5. Розташована на центральній вулиці Велика Перспективна, будинок “сталінка”, стеля - 3 метри. До центру міста 10 хвилин пішки. Добрий варіант під оренду або житло. Розвинена інфраструктура, поруч магазини , садочки , школа , кафе, зупинка транспорту. Продаж з меблями та технікою.

Ціна - 57 500

Телефонуйте 09******49, приходьте на перегляд!
Обратная связь
Оксана
офлайн