Без комиссии
1  / 8
Продається 2-кімнатна квартира з шикарним виглядом на Старе місто - фото 1
Продається 2-кімнатна квартира з шикарним виглядом на Старе місто - фото 2
Продається 2-кімнатна квартира з шикарним виглядом на Старе місто - фото 3
Продається 2-кімнатна квартира з шикарним виглядом на Старе місто - фото 4
Продається 2-кімнатна квартира з шикарним виглядом на Старе місто - фото 5
Продається 2-кімнатна квартира з шикарним виглядом на Старе місто - фото 6
Продається 2-кімнатна квартира з шикарним виглядом на Старе місто - фото 7
Продається 2-кімнатна квартира з шикарним виглядом на Старе місто - фото 8

Продається 2-кімнатна квартира з шикарним виглядом на Старе місто

Каменец-Подольский

Пожаловаться
70 000 $
1 129 $ за м²
12 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4877434
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Пропонується до продажу світла та простора 2-кімнатна квартира з неймовірним панорамним видом на все місто. 9 поверх із 9 — жодних сусідів зверху, максимум світла, простору та тиші. Ідеальний варіант для тих, хто хоче отримати готову основу з якісним ремонтом і наповнити житло меблями під власний стиль.

Основні характеристики:
• Загальна площа — 62 м²
• 9/9 поверх
• Ліфт працює стабільно

Головні переваги квартири:
• Шикарний панорамний вид на каньйон, історичну частину, Старе місто та замок
• Виконано якісний чистовий ремонт — квартира готова до заселення, потрібно лише меблювання
• Електрика — 10 кВт потужності, двотарифний лічильник день/ніч (нічний тариф -50%)
• Опалення — два котли: електричний та газовий (можливість обирати оптимальний варіант)
• Сучасна вентиляція: рекуператори у кімнатах (до 10 циклів повітрообміну на добу) + професійні витяжки кухня/санвузол
• Повністю підготовлені виводи під кухонну техніку: духовка, СВЧ, плита, пралка, диспозер та мийки
• Санвузол: душова кабіна, унітаз із гігієнічним душем, виводи під електросауну (є проєкт), витяжка та точка під електрокам’янку
• Електрокамін у спальній кімнаті
• Підсвітки підвіконь
• Інтернет уже заведений, є виводи під колонки, ТВ та встановлені тримачі

Квартира тепла, технологічно продумана та виконана з акцентом на комфорт і енергоефективність. Ідеально підійде як для власного проживання молодою сім'єю, так і для інвестиції у видову нерухомість.