1  / 20
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 1
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 2
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 3
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 4
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 5
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 6
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 7
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 8
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 9
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 10
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 11
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 12
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 13
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 14
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 15
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 16
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 17
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 18
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 19
Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом - фото 20

Продається 2 кімнатна квартира з ремонтом

Белогородка

Пожаловаться
68 000 $
1 079 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 октября 2025, ID: 4386010
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне 
Описание
Продаємо 2 кімнатну квартиру ЖК Перший парковий вул.Тернівська, 7/8 поверхового, (8 технічний поверх, ніхто зверху стукати не буде) . Загальна площа 63 кв, житлова 31, дві окремі кімнати по 18.3 кв та 12.8 кв. Просторий коридор 15 кв. Гарна світла кухня 10 кв.м, з виходом на засклену лоджию. Велика ванна з душовою кабіною. Індивідуальне газове опалення, двоконтурний газовий котел. В кухні, ванній, коридорі підлога з підігрівом. Квартира з гарним ремонтом, вкладень не потребує. Вбудовані меблі всі залишаються. Поряд АТБ, магазины, транспорт. У дворі дитячий майданчик.
Обратная связь
Тамара
офлайн