1  / 7
Продається 2-кімнатна квартира неподалік від центру міста - фото 1
Продається 2-кімнатна квартира неподалік від центру міста - фото 2
Продається 2-кімнатна квартира неподалік від центру міста - фото 3
Продається 2-кімнатна квартира неподалік від центру міста - фото 4
Продається 2-кімнатна квартира неподалік від центру міста - фото 5
Продається 2-кімнатна квартира неподалік від центру міста - фото 6
Продається 2-кімнатна квартира неподалік від центру міста - фото 7

Продається 2-кімнатна квартира неподалік від центру міста

Сарны

Пожаловаться
43 000 $
851 $ за м²
11 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878696
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50.5 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 2-кімнатна квартира неподалік від центру міста.

м. Сарни, вул. Польська (Пушкіна), 54

Загальна площа: 50,5 м. кв.
Поверх: 4/5.

Матеріал стін: червона цегла.
Опалення: індивідуальне газове.

Планування: 1 спальна кімната, вітальна, кухня, роздільний санвузол, коридор, балкон.

Розвинена інфраструктура: школа, дитячий садок, супермаркети, ресторани, ринок, аптеки, парк, СТО, зупинки транспорту.

10 хвилин пішки до центру міста Сарни.

Квартира стане хорошим варіантом для сім’ї або тих, хто шукає затишне житло в спокійному районі міста.

Ціна - 43 000$

Телефонуйте щоб дізнатись більше деталей та домовитись про огляд:

Тел. 09*********86 - Діана

Panda House - Ваш надійний партнер на ринку нерухомості.
Обратная связь
Діана AH Panda House
офлайн