1  / 12
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 1
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 2
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 3
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 4
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 5
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 6
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 7
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 8
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 9
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 10
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 11
Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті - фото 12

Продається 2-кімн. квартира у морському квадраті

Черноморск

Пожаловаться
36 000 $
865 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 августа 2025, ID: 4244247
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.6 м2
  • Площадь кухни 5.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира у морському квадраті м. Чорноморська. Кімнати роздільні, санвузол поєднаний та облицьований плиткою, встановлені металопластикові вікна та балкон.
Район з розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети, школа, дитячий садок, аптека, ринок, парк, Нова пошта.
Море в пішій доступності — лише 5 хвилин.
Відмінне рішення для життя, або інвестицій.
ID:208602
Обратная связь
Лідер ринку нерухомості
офлайн