Без комиссии
1  / 5
Продається 2 кім .квартира поруч з центром - фото 1
Продається 2 кім .квартира поруч з центром - фото 2
Продається 2 кім .квартира поруч з центром - фото 3
Продається 2 кім .квартира поруч з центром - фото 4
Продається 2 кім .квартира поруч з центром - фото 5

Продається 2 кім .квартира поруч з центром

Ивано-Франковск

Пожаловаться
38 940 $
660 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4885277
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 59 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продається 2 кімнатна квартира у затишному районі міста ,поруч з центром.

У вартість входить :

Штукатурка стін по маяках
Встановлення якісних м\п вікон
Дорогі броньовані вхідні двері
Дозвіл на і\о
Лічильники обліку газ, вода, світло
Будинок на здачі ,закритий двір ,дитячі та спортивні майданчики, зупинка громадського транспорту ,розвинута комерційна інфраструктура

Деталі за телефоном.
Обратная связь
О956706335Андрій
офлайн