1  / 2
Продається 2 х кімнатна квартира - фото 1
Продається 2 х кімнатна квартира - фото 2

Продається 2 х кімнатна квартира

Дубровица

Пожаловаться
29 000 $
372 $ за м²
12 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4632440
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 78 м2
  • Площадь кухни 11.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Комбинированное 
Описание
ПРОДАМ КВАРТИРУ БЕЗ МЕБЛІВ ПІД РЕМОНТ Квартира 78 м на 1 поверсі. Можна під комерцію. Є свій окремий вхід з великого балкона 7,8 м, кухня 11,7 м з виходом на балкон. Комора 10,2 м +2,1 м, кімнати 27,3 і 8,4 м. Ванна і санвузол об'єднані 4,1 м, коридор 7,5 м. Новий котел на електро опалення , батареї. Є пічне опалення.
Тільки продаж, без оренди.
Лариса +38********81
Обратная связь
Лариса
офлайн