1  / 5
Продається 2-х кімнатна квартира 1 дільниця. (1участок) - фото 1
Продається 2-х кімнатна квартира 1 дільниця. (1участок) - фото 2
Продається 2-х кімнатна квартира 1 дільниця. (1участок) - фото 3
Продається 2-х кімнатна квартира 1 дільниця. (1участок) - фото 4
Продається 2-х кімнатна квартира 1 дільниця. (1участок) - фото 5

Продається 2-х кімнатна квартира 1 дільниця. (1участок)

Кривой Рог, Покровский

Пожаловаться
11 000 $
246 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 января 2026, ID: 4637074
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 44.8 м2
  • Площадь кухни 5.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продається 2-х кімнатна квартира на 1-й дільниці. 4поверх 5 поверхового будинку. вул.Сталева ( раніше Нахімова)
7 хвилин пішки до зупинки трамваю та маршрутки.

09*********60 Карина
06*********10 Світлана
Обратная связь
Світлана
офлайн