Без комиссии
1  / 15
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 1
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 2
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 3
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 4
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 5
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 6
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 7
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 8
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 9
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 10
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 11
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 12
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 13
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 14
Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника - фото 15

Продається 1кімнатна 28,45м2 дворівнева квартира від Забудовника

Святопетровское

Пожаловаться
20 200 $
710 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4630058
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 28.45 м2
  • Площадь кухни 15.22 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж дворівневої квартири | ЖК Sanville Park | Святопетрівське
Продається дворівнева квартира у сучасному ЖК Sanville Park.
Загальна площа — 28,45 м²
Кухня-вітальня — 15,22м²
Спальня (2 рівень) — 9,45 м²
Ванна — 3,78 м²
Висота стелі — 2,75–4,80 м
Завдяки високим стелям квартира дуже світла та простора. Ідеальний варіант для молодої пари, однієї людини або під орендний бізнес.
Закрита територія, охайний комплекс, зручний виїзд до Києва.
Телефонуйте для деталей та перегляду.
Обратная связь
Алла відділ продажу Sanville Park
офлайн