1  / 4
Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК Continent West - фото 1
Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК Continent West - фото 2
Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК Continent West - фото 3
Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК Continent West - фото 4

Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК Continent West

Ужгород

Пожаловаться
51 870 $
1 100 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019871
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 47.16 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продається 1-кімнатна квартира в новобудові ЖК Continent West, Ужгород
Секція 3, поверх 2, квартира №80
Загальна площа — 47,16 м²
Житлова площа — 15,04 м²
Ціна — 1 100 $/м²
Загальна вартість — 49 518 $
Здача будинку — 4 квартал 2025 року
Пропозиція від агентства HomeSpace
Комісія для покупця — 2%

Зручне планування:
– простора кухня-вітальня
– окрема спальня
– балкон
– гардеробна зона або комора
– велика ванна кімната
– правильне зонування

Квартира світла, з вікнами у двір. Ідеально підходить для власного проживання або здачі в оренду.

Будинок будується з якісної цегли, утеплення, сучасні інженерні рішення, ліфт, паркінг, чисте планування.

Локація — вул. Баб’яка, комфортний район із розвиненою інфраструктурою: школи, садочки, супермаркети, зупинки транспорту в пішій доступності.

Повний супровід угоди від HomeSpace.
Звертайтесь для консультації або перегляду.
Обратная связь
Володимир
офлайн