Без комиссии
1  / 6
Продається 1-кімнатна квартира, Тиса Renovation Код: 17283 - фото 1
Продається 1-кімнатна квартира, Тиса Renovation Код: 17283 - фото 2
Продається 1-кімнатна квартира, Тиса Renovation Код: 17283 - фото 3
Продається 1-кімнатна квартира, Тиса Renovation Код: 17283 - фото 4
Продається 1-кімнатна квартира, Тиса Renovation Код: 17283 - фото 5
Продається 1-кімнатна квартира, Тиса Renovation Код: 17283 - фото 6

Продається 1-кімнатна квартира, Тиса Renovation Код: 17283

Ужгород

Пожаловаться
26 100 $
725 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019705
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 36 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продається однокімнатна квартира в м Ужгород, вул. С. Мартина 4, Апарт-комплекс Тиса Renovation.

Продаж від представника забудовника без комісії агентству.

Об’єкт зданий в експлуатацію.

Будинок- чотириповерховий, стіни залізобетонні + утеплені 10 см пінопластом, дах-шатровий покритий металопрофілем, є ліфт, парковка та дитячий майданчик.

До вашої уваги пропонуємо квартиру площею 36.7 м.кв, яка знаходиться на четвертому поверсі.

Всередині квартири забудовником зроблені такі роботи: встановлені якісні вхідні двері, металопластикові вікна (три скла), чистова стяжка, цегляні перестінки, заведений силовий кабель на 10 кіловат, встановлені всі лічильники (світло, вода). Опалення автономне електричне.

Планування: кухня-студія, просторий санвузол.

Хороша локація: поряд зупинка, садочок, ТЦ Сільверленд, АТБ, ринок Краснодонців.
Хороша інвестиція як для бізнесу так і для власного проживання.

Ціна 725 дол за м.кв.

Код: 17283
Обратная связь
АН Variant
офлайн