1  / 20
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 1
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 2
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 3
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 4
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 5
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 6
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 7
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 8
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 9
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 10
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 11
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 12
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 13
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 14
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 15
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 16
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 17
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 18
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 19
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе - фото 20

Продається 1 кімнатна квартира по вул. Підволочиське шосе

Тернополь

Пожаловаться
74 500 $
1 620 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4962470
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 46 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 1-кімнатна квартира у сучасному ЖК «Варшавський Delux»,

м. Тернопіль вул. Підволочиське шосе

- 4 поверх з 5, є ліфт

- Загальна площа — 43 м²
- Зручне планування: кухня-студія + окрема спальня
- Індивідуальне опалення
- Тепла підлога
- Сучасний стильний дизайн
- Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою

Квартира готова до проживання або здачі в оренду — без додаткових вкладень.
Обратная связь
Ірина
офлайн