1  / 7
Продається 1 кім. Квартира в ЖК на Спортивній - фото 1
Продається 1 кім. Квартира в ЖК на Спортивній - фото 2
Продається 1 кім. Квартира в ЖК на Спортивній - фото 3
Продається 1 кім. Квартира в ЖК на Спортивній - фото 4
Продається 1 кім. Квартира в ЖК на Спортивній - фото 5
Продається 1 кім. Квартира в ЖК на Спортивній - фото 6
Продається 1 кім. Квартира в ЖК на Спортивній - фото 7

Продається 1 кім. Квартира в ЖК на Спортивній

Зубра

Пожаловаться
31 500 $
752 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5029669
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.9 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продаж 1 кім апартаментів з терасою в жк на Спортивній ,Сокільники
Гарні 5-ти поверхові будинки , найкраща ціна на ринку
Буде комерція !
5/5 поверх
Дуже гарний краєвид ,

Дані апартаменти можна перевести в житло
Секція Д
Вже є фасад !

Індивідуальне електро опалення ,буде штукатурка та стяжка
Здача на 2026 рік

Площа 41,9
Ціна 750 $ за м2

Заг вартість 31500

Телефонуйте ,дуже хороша пропозиція !
Обратная связь
Христина
офлайн