1  / 20
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 1
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 2
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 3
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 4
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 5
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 6
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 7
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 8
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 9
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 10
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 11
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 12
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 13
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 14
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 15
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 16
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 17
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 18
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 19
Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал - фото 20

Продається 1,5 кімн. Кв. В ЖК Крістал

Ужгород

Пожаловаться
108 000 $
2 541 $ за м²
2 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4890781
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 42.5 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 12 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Терраса, Панорамные окна 
Описание
Продається дизайнерська квартира в елітному ЖК Крістал преміум-класу.
Заг пл. 42.5 м кв.
Окрема спальня з виходом на велику терасу, кухня (також має вихід на терасу), ванна кімната, санвузол, гардеробна.
10 поверх.
Неймовірний краєвид, заходом сонця можна насолоджуватись сповна і в тишині, особливо на великій терасі.

Вмонтована якісна техніка, меблі зроблені на замовлення, на кухні техніка BOSH, фурнітура BLUM, всюди тепла водяна підлога, панорамні вікна. Ремонт у пастельних приємних тонах. Нічого зайвого, лише стиль.

Комплекс закритого типу, з дитячим майданчиком, парковками, магазинами, кафе, ресторанами, приватним дитсадком.
Поруч супермаркети "Сільпо", "Велмарт", школи, базарчик, автобусні зупинки.

Чудова пропозиція для проживання та для інвестиції під оренду

Продаж по переуступці.
Пропозиція від рієлтора

Ціна 108 тис. дол.
Всі питання по телефону
09*********59
Обратная связь
Крайняй Марія Фахівець з продажу нерухомості
офлайн