Без комиссии
1  / 9
Проців, земельна ділянка з будинком. 37,5 соток, 85м² - фото 1
Проців, земельна ділянка з будинком. 37,5 соток, 85м² - фото 2
Проців, земельна ділянка з будинком. 37,5 соток, 85м² - фото 3
Проців, земельна ділянка з будинком. 37,5 соток, 85м² - фото 4
Проців, земельна ділянка з будинком. 37,5 соток, 85м² - фото 5
Проців, земельна ділянка з будинком. 37,5 соток, 85м² - фото 6
Проців, земельна ділянка з будинком. 37,5 соток, 85м² - фото 7
Проців, земельна ділянка з будинком. 37,5 соток, 85м² - фото 8
Проців, земельна ділянка з будинком. 37,5 соток, 85м² - фото 9

Проців, земельна ділянка з будинком. 37,5 соток, 85м²

Процев

Пожаловаться
187 500 $
2 211 $ за м²
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 ноября 2025, ID: 4478832
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 84.8 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 37.5 сот.
  • Отопление Твердотопливное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Душевая кабина, Камин, Решетки на окнах, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную до продажу чудову земельну ділянку з будинком та власним виходом у ліс.

Земельна ділянка: 37,5 сотки (25+12,5).
Будинок: 85 м², повністю житловий стан після ремонту.

Планування: 4 кімнати + кухня-веранда + санвузол
Продається з меблями та технікою
Нова кухня
Газова плита, підведений природний газ
Дров'яний чавунний камін-піч для додаткового опалення
Оптоволоконний швидкісний інтернет
Два бойлери: 10 л (кухня) та 80 л (санвузол)
Телевізор
Власна свердловина (технічна вода)

На ділянці облаштоване приміщення для садової техніки та господарських потреб.
Також є фруктові дерева, 2 волоські горіхи, ягідні кущі.
Обратная связь
Ярослав
офлайн