Без комиссии
1  / 20
Приватний будинок. - фото 1
Приватний будинок. - фото 2
Приватний будинок. - фото 3
Приватний будинок. - фото 4
Приватний будинок. - фото 5
Приватний будинок. - фото 6
Приватний будинок. - фото 7
Приватний будинок. - фото 8
Приватний будинок. - фото 9
Приватний будинок. - фото 10
Приватний будинок. - фото 11
Приватний будинок. - фото 12
Приватний будинок. - фото 13
Приватний будинок. - фото 14
Приватний будинок. - фото 15
Приватний будинок. - фото 16
Приватний будинок. - фото 17
Приватний будинок. - фото 18
Приватний будинок. - фото 19
Приватний будинок. - фото 20

Приватний будинок.

Николаев, Корабельный

Пожаловаться
200 000 $
1 124 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 января 2026, ID: 4624155
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 178 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7.7 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Терраса, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гараж, Автоматические ворота, Подсобные помещения, Спортзал 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаю просторий 2-поверховий будинок загальною площею 178 кв. від власника площа ділянки 7,7 соток. Балабанівка

Тихе та спокійне місце недалеко від хвойного лісу.
Асфальтована вулиця. Гарний асфальтований під'їзд. Ділянка прямокутної форми. Двір у плитці, ворота у двір та гараж на пульті.

Будував для себе, дуже теплий та світлий. Рік побудови 2018. (Є фото процесу будівництва).

На першому поверсі велика вітальня та кухня, санвузол із душем.
На другому поверсі – 3 окремі кімнати та санвузол з ванною.
Опалення – газовий двоконтурний котел.
Всі меблі залишаються, в тому числі і техніка (посудомийка, великий холодильник, телевізор і т.д.).

Є теплий гараж з автоматичними воротами та окремим входом до будинку.
У дворі місце ще для двох авто під навісом.
Зупинка міського транспорту у пішій доступності.

Є окрема будівля з сауною, госп. приміщенням та спорт зал. підвал, котельня, світло 380, газ, вода, відеоспостереження, товсті стіни, 3 кондиціонери.

Можливий розрахунок у USDT
Обратная связь
Виктор
офлайн
Похожие объявления
Бровары.Дуплекс 260м2.возле аквапарка Бровары 9
  • Пятикомнатная
  • 260 м2
  • 5 соток
194 000 $ Без комиссии
Дуплекс . Новострой 2020г.Стены газоблок+минвата100мм.Высота потолков 3м.Скважины.электричество.канализации раздельные.Лес 200м.После строителей.
Бровары
Продам власний цегляний будинок у м. Козятин (р-н Автовокзалу) Казатин 5
  • Трехкомнатная
  • 66 м2
  • 10 соток
35 000 $ Без комиссии
Продається затишний та теплий будинок площею 66 м для комфортного життя. Один власник, без заборгованостей, є кадастровий номер. 3 світлі кімнати (одна прохідна), кухня, санвузол з ванною та кладовка. Стіни цегляні, дах у відмінному стані, будинок теплий. Індивідуальне газове опалення, встановлені лічильники. Вода заведена з власної криниці, є септик. Ділянка (10 соток) огороджена парканом. На території є все необхідне для господарювання: цегляний гараж, літня кухня з підведеним газом, погріб Зручний та тихий район біля автовокзалу. До центру міста та залізничного вокзалу всього 10 хвилин пішки. Ціна: 35 000 $ (можливий розумний торг із реальним покупцем). Контакти для зв'язку: +380 976419903 WhatsApp/Telegram: +351 918877037
Казатин
Новый дом с подвалом в лесках Лески (Одесская обл.) 10
  • Четырехкомнатная
  • 272 м2
  • 5 соток
150 000 $
Продам качественный дом, газоблок. в Лесках. Хуторок 272 м.кв, 2 этажа+подвал, 4 комнаты Участок 5 соток. Отопление теплый пол+ радиаторы. Вода и свет заведены на участок. 150 000 $ 0500702081 Большое подробностей в ЛС
Лески (Одесская обл.)
офлайн
Виктор
На сайте с 16 апреля 2020