1  / 2
Приміщення в ЖК "Монтана" для бізнесу - фото 1
Приміщення в ЖК "Монтана" для бізнесу - фото 2

Приміщення в ЖК "Монтана" для бізнесу

Каменское

Пожаловаться
6 500 $
637 $ за м²
24 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 января 2025, ID: 3481908
Характеристики
  • Общая площадь 10.2 м2
Описание
Представляємо вам 3 приміщення 9,4 кв.м , 10,2 кв.м , 6,5 кв.м у житловому комплексі на Лівому березі Кам’янського для реалізації Вашої справи!

- Розташування густонаселеному районі міста – Ваш бізнес завжди будете у центрі уваги потенційних клієнтів!

- Два приміщення на 5-му та одне на 1 поверсі!

- Привабливий і сучасний фасад викликатиме інтерес до Вашого об’єкту!

- Металопластикові вікна – високоякісні, герметичні, звукоізоляційні, що дуже необхідно у жвавому районі!

- Приміщення можна використати під: нігтьову студію, масажний кабінет, кабінет косметолога/бровиста/лашмейкера/перукаря/подолога, туристичну агенцію, барбершоп, офіс, веткабінет, кабінет юриста/адвоката, шоурум, або інвестувати та здавати приміщення в оренду! Щоб Ви не обрали – Ваш бізнес будете родзинкою цього району та поза конкуренцією!

Ціна за кожне приміщення договірна!

Коли як не зараз втілювати свої ідеї у життя та рухатись вперед?
Покупка цих приміщеннь – гарна інвестиція у розвиток Вас та вашого бізнесу!

Телефонуйте та записуйтесь на перегляд вже зараз!
Обратная связь
Лілія Мудрак
офлайн
Похожие объявления
Продам офіс біля моря Французький бульвар, Одеса Одесса 12
  • 114 м2
  • 11 / 11 эт.
129 999 $
ТЕРМІНОВО! ПРОДАМ ОФІС НА ФРАНЦУЗЬКОМУ БУЛЬВАРІ ЖК «Марсель» | Приморський район | Французький бульвар ЦІНА — 129 999 $ Офіс у будинку бізнес-класу, який одразу створює правильне враження про Вашу компанію. 90 м² на 11 поверсі Панорамний вид на місто та море — статус і атмосфера в кожній деталі. Готовий офіс із меблями — можна заїжджати та працювати без додаткових вкладень. Сучасний ремонт Три окремі кабінети Окрема кухня для команди Світлий простір та комфортна атмосфера для роботи Ідеально підходить під: IT-компанію, дизайнерську студію, юридичний офіс, консалтинг, фінансову компанію, косметологію, закритий прийом психолога чи психотерапевта. Локація, яка працює на Ваш імідж: Французький бульвар, поруч море, парк Шевченка та Відрада. Підземний паркінг — питання з авто вирішене. Офіс виглядає значно дорожче своєї вартості. Готовий варіант для бізнесу, який цінує комфорт, престиж та правильну адресу. Дзвоніть просто зараз — такі об’єкти довго на ринку не затримуються! Торг
Одесса, Приморский
Продаж магазину. Площа Шахтарської слави. 1 Міська лікарня. Кривой Рог 16
  • 58 м2
  • 1 / 4 эт.
21 500 $
Площа Шахтарської Слави ( дзержинського ). Біля кінотеатру Батьківшіна. 300 метрів проспект Миру, 1 лікарня, дзвіниця, ресторан Пурі Чвені. Продаж магазину. Підходить під Б'юті-сферу, офіс та інше. 1-й поверх, окремий вхід, фасадний , вугловий, гарно проглядається. 58 квадратних метрів. Стан мінімально робочий, під ремонт. Гарна ціна як для комерції, 370$ за метр! Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
Кривой Рог, Метталургический
Готельно рестораний комплекс “Кузня” з басейном Коломыя 19
  • 3000 м2
2 000 000 $
Пропонуємо Вашій увазі відпочинковий комплекс — готовий діючий бізнес з історією, який знаходиться біля центральної дороги недалеко від міста Коломия. Він складається з двох парковок для авто: перша від дороги (1000 м²) і друга з внутрішнього двору(500 м²) , ресторану на 120 місць, який також можна використовувати для банкетів на більшу кількість гостей, готелю, який наразі налічує 6 номерів (є план щодо збільшення готелю до 30 номерів, останні три фотографії), а також великого відкритого басейну з підігрівом і фільтрацією води та всім необхідним обладнанням. Загальна площа комплексу складає 1 гектар, площа приміщень — 3000 м². Також на території є діючий житловий будинок, де можуть проживати майбутні власники! Має гарні відгуки на Google Maps — 4.4 зірки. Чудовий варіант готового працюючого бізнесу зі швидкою окупністю. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або пишіть повідомлення в месенджерах. Також прикріплюю посилання на Instagram акаунт комплексу https://www.instagram.com/kuzniagrills?igsh=MXhncDNsaTU0enhsbQ==
Коломыя
офлайн
Лілія Мудрак
На сайте с 16 апреля 2020