1  / 10
Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28 - фото 1
Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28 - фото 2
Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28 - фото 3
Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28 - фото 4
Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28 - фото 5
Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28 - фото 6
Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28 - фото 7
Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28 - фото 8
Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28 - фото 9
Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28 - фото 10

Приміщення на 2 поверсі, 125 кв. м у БЦ "Форт", вул. Дудикіна, 28

Запорожье, Днепровский

Пожаловаться
25 000 грн.
200 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4995977
Характеристики
  • Общая площадь 125 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо в оренду чудовий зал із вільним плануванням, що розташований на площі 125 кв.м. у престижному Дніпровському районі, за адресою вул. Дудикіна, 28. Цей простір знаходиться на другому поверсі в сучасному бізнес-центрі "Форт".

Зал ідеально підходить для різноманітних цілей, від створення спортивного залу до стильного представницького офісу чи бек-офісу, і навіть для розміщення ІТ-компанії. В приміщенні є доступ до водопостачання та каналізації, що додає комфорту в експлуатації.

Особливий бонус цього місця - це зручне розташування, адже на першому поверсі бізнес-центру знаходиться супермаркет "Траш!", що дозволяє забезпечити необхідними продуктами вашу діяльність або перерву на обід. Біля цього приміщення також розташована зупинка громадського транспорту "ЗТЗ", що робить його ще більш доступним для співробітників та клієнтів.

Не упустіть свій шанс отримати цей чудовий простір для вашого бізнесу. Контактуйте з нами прямо зараз для деталей та організації перегляду.
Обратная связь
Григорий
офлайн
Похожие объявления
Оренда приміщення Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 1 эт.
19 500 грн.
Здам в оренду капітальне приміщення в м. Біла Церква по вул. Сухоярська загальною площею 250кв. м, під склад або виробництво, Сухий. Рівна підлога. Хороший під'їзд. Закрита територія. Поруч Одеська траса. Підійде під будь-яку групу, крім хімічної. ціна 50грн. за 1 кв. м. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею Белая Церковь 3
  • 250 м2
  • 1 / 2 эт.
250 грн.
Пропонується в оренду фасадне підвальне приміщення площею 250кв.м. по вул. Леваневського район ДК Росава .- Варіанти використання: магазин, банк, салон, представництво, т.д - Фасад, велике місце під рекламу. Активний пішохідний і автомобільний потік людей. Оточення: в 50м. McDonald's, базар, магазини, ресторани, банки, бізнес-центри, житлові будінку. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте !!! цікавий варіант. Перегляди в зручне для Вас час. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Белая Церковь
  • 4000 м2
  • 1 / 4 эт.
16 грн.
Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
Белогородка
офлайн
Григорий
На сайте с 16 апреля 2020