1  / 14
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 1
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 2
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 3
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 4
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 5
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 6
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 7
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 8
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 9
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 10
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 11
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 12
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 13
Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я" - фото 14

Приміщення комерційного призначення 84 м2 с. Щасливе ЖК "7-Я"

Счастливое

Пожаловаться
59 000 $
702 $ за м²
8 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 марта 2026, ID: 4825859
Характеристики
  • Расположение Цокольный этаж / подвал 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 84 м2
  • Этажность 10 
  • Ремонт Нет 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Приміщення комерційного призначення під ваш бізнес у новому ЖК "7-Я" у с. Щасливе Бориспільського району за адресою пров. Надії, будинок #3

Щасливе знаходиться біля кордону Києва або на відстані 9 км від метро Бориспільська, всього 15 хвилин на маршрутці, а на власному авто 10 хвилин

5 будинків різної поверховості з високим цоколем, де і знаходяться комерційні приміщення під торгівлю та надання послуг. Будинки введені в експлуатацію та заселені

Приміщення площею 84 м2
Висота стелі 3.1 м
Окремий вхід з фасаду будинку, має декілька вікон

По ремонту зроблені стяжка, штукатурка, санвузол в кахлі, вам залишається розвести електрику під свої потреби, вкрити підлогу і пофарбувати стіни.

В наявності кілька приміщень різної площі

Відеоогляд по запиту відправля у месенджер
Обратная связь
Ярослав
офлайн