1  / 9
Приміщення 94,5 м², окремий вхід - БЦ Space4 - фото 1
Приміщення 94,5 м², окремий вхід - БЦ Space4 - фото 2
Приміщення 94,5 м², окремий вхід - БЦ Space4 - фото 3
Приміщення 94,5 м², окремий вхід - БЦ Space4 - фото 4
Приміщення 94,5 м², окремий вхід - БЦ Space4 - фото 5
Приміщення 94,5 м², окремий вхід - БЦ Space4 - фото 6
Приміщення 94,5 м², окремий вхід - БЦ Space4 - фото 7
Приміщення 94,5 м², окремий вхід - БЦ Space4 - фото 8
Приміщення 94,5 м², окремий вхід - БЦ Space4 - фото 9

Приміщення 94,5 м², окремий вхід - БЦ Space4

Ровно

Пожаловаться
1 134 $
12 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 мая 2026, ID: 4991432
Характеристики
  • Расположение Часть здания 
  • Тип объекта Бизнес-центр 
  • Общая площадь 94.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Нет 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Да 
  • Отопление Другое 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо в оренду комерційне приміщення 94,5 м² на 1-му поверсі інноваційного бізнес-центру Space4 (перший БЦ класу А у Рівному).

Ідеально підійде під:
офіс
магазин/шоурум
клініку
студію краси
невеликий рітейл

Основні переваги:
- площа: 94,5 м² (1 поверх)
- електрика: 25 кВт
- опалення - мінімальні витрати (вже змонтовані сучасні радіатори)
- під чистовий ремонт (можна зробити під себе)
- вентиляція та кондиціонування вже заведено в приміщення
- повністю автономний мікроклімат, регулюєте температуру самі
- охорона + відеонагляд 24/7
- зручний паркінг на території
- власний генератор БЦ (світло буде завжди)

Бізнес-центр преміум-класу з сучасною інфраструктурою, зоною відпочинку та комфортним входом. Усе створено для того, щоб ваш бізнес працював ефективно і приємно.

Пропозиція від агенції нерухомості
одноразова комісія 50%

Телефонуйте, домовимось про перегляд та обговоримо умови.
Обратная связь
BrokerLand
офлайн
Похожие объявления
Сдам помещение цокольный этаж,пр.Слобожанский 14 Днепр 2
  • 328 м2
  • 17 эт.
40 000 грн.
Сдам помещение цокольный этаж,пр.Слобожанский 14,отдельный вход,328 кв.м.,можно под швейную мастерскую,склад,небольшое производство.
Днепр, Индустриальный, Инустриальный
Оренда 180 кв.м. Фасад/Центр/пл.Перемоги Киев 13
  • 180 м2
  • 1 / 6 эт.
3 700 $
Здається в оренду фасадне торгове приміщення 180 м² на проспекті Берестейському, 3. Вартість: 3700 $ + комунальні платежі. Комунікації: Санвузол, централізоване опалення, водопостачання та каналізація. Електроенергія: 150 кВт. Вентиляція: витяжний канал. Розташування: Приміщення з виходом виключно на фасад, що забезпечує максимальну видимість. Трафік: Високий пішохідний та автомобільний трафік завдяки сусідству з популярними об'єктами: «Філадельфія», магазини італійських меблів, стільців, «Двері» та інші. Парковка: Власної парковки немає, але є можливість заїзду/виїзду через обмежувальні стовпчики (ключі надаються орендарю).
Киев, Шевченковский
Оренда 63 кв.м. Фасад/Центр/пл. Перемоги Киев 10
  • 62 м2
  • 1 / 6 эт.
1 350 $
Пропонуються в оренду фасадне торгове приміщення площею 62 м² за адресою: проспект Берестейський, 3. Вартість: 1350$ + комунальні платежі. Санвузол: на даний момент відсутній, проте підведені всі необхідні комунікації для його облаштування. Електроенергія: загальна потужність на весь перший поверх (всі магазини) становить 150 кВт. Вентиляція: наявний витяжний канал, виведений вище даху (розташований у кутовому приміщенні, що найближче до «Чорноморки» та ТЦ «Україна»). Опалення та вода: централізоване опалення, водопостачання та каналізація. Розташування: одностороннє приміщення з виходом виключно на фасад. Інфраструктура: поруч розташовані популярні об'єкти, що забезпечують трафік: «Філадельфія», магазин італійських меблів, магазин стільців, магазин «Двері» та інші. Доступ: власна парковка відсутня, проте встановлені обмежувальні стовпчики з можливістю заїзду/виїзду (орендарю надаються ключі від стовпчиків).
Киев, Шевченковский
офлайн
BrokerLand
На сайте с 16 апреля 2020