Без комиссии
1  / 12
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 1
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 2
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 3
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 4
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 5
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 6
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 7
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 8
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 9
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 10
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 11
Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium - фото 12

Поруч ОЗЕРА 1.5-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК Millennium

Криховцы

Пожаловаться
95 000 $
1 813 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880348
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 52.4 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
Описание
Продається 1.5 кімнатна квартира комфортному для проживання Житловому Комплексі поруч Міського Озера Millenium.

Квартира простора та затишна, загальною площею 52.4 м2 з функціоналом 1.5 кім. квартири.
Комфортний 6-й поверх.

Квартира повністю готова для проживання:
- Євроремонт, стильний ремонт — нічого зайвого, усе зі смаком;
- Залишаються меблі та побутова техніка.
- Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги.
- Простора кухня - 18 м2, окрема лоджія, простора спальня з лоджією, коридор санвузол.
- Окрема простора лоджія з кухні з можливістю організації відпочинкової чи робочої зони.
- Всюди по квартирі панорамні вікна, що додає затишку та природного світла.

Комфортний для проживання ЖК з закритою територією, відеонаглядом та підземним паркінгом.
На території комплексу сучасні дитячі та спортивними майданчики, відпочинкові зони, вихід до Міського Озера, в пішій доступності Міський парк, магазини, торгові центри, школа та садок.
Обратная связь
Леся LOCAL'
офлайн