1  / 19
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 1
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 2
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 3
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 4
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 5
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 6
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 7
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 8
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 9
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 10
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 11
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 12
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 13
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 14
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 15
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 16
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 17
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 18
Подобово - люкс-апартаменти,  Бажана, 17. Є укриття і Генератор! - фото 19

Подобово - люкс-апартаменти, Бажана, 17. Є укриття і Генератор!

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
1 500 грн.
45 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 января 2025, ID: 3481073
Характеристики
  • Минимальное количество ночей
  • Комнат
  • Количество спальных мест
  • Общая площадь 33 м2
  • Этаж
  • Планировка Студия 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Питание Нет 
  • Бытовая техника Электрочайник, Фен, Плита, Варочная панель, Духовой шкаф, Микроволновая печь, Холодильник, Посудомоечная машина, Стиральная машина, Утюг 
  • Комфорт Кондиционер, Автономное отопление, Двуспальная кровать, Ванна, Набор для душа, Гардероб, Видеонаблюдение, Охраняемая территория 
  • Инфраструктура Детская площадка, Аптека, Остановка транспорта, Метро, Развлекательные заведения, Стоянка, Рынок 
  • Ландшафт Река, Озеро, Парк, Пляж 
  • Дополнительно Возможность бронирования, Круглосуточная регистрация, Оплата кредитной картой, Безналичный расчет, Отчетные документы, Англоязычный персонал, Можно с детьми, Можно с питомцами 
Описание
Бажана 17, Дарницький р-н, 8/28-33м, 4 спальних місця.
Під час блекауту працює Генератор.

Апартаменти знаходяться в житловому комплексі «OLYMPIC PARK», справжньому «місті в місті», де ваш комфорт і зручність життя стали пріоритетом. У будинку автономне опалення, відеоспостереження, консьєрж-сервіс і швидкісні ліфти. Упорядкована прибудинкова територія з гостьовим паркуванням і зоною відпочинку з дитячими та спортивними майданчиками, а також супермаркетом на першому поверсі.
Недалеко розташовані торгові центри, магазини, банки, кафе, аптеки та відділення пошти, забезпечуючи вам доступ до всього необхідного. Всього в 5 хвилинах ходьби знаходяться дві станції метро - «Вирлиця» і «Бориспільська», мальовничий парк і озеро.
Апартамент повністю укомплектований усім необхідним для вашого комфортного проживання: сучасні меблі, побутова техніка (робочий стіл, телевізор, швидкісний інтернет, Wi-Fi, кондиціонер, автономне опалення, холодильник, посуд, мікрохвильова піч, електрочайник, духова шафа, витяжка, посудомийна машина, пральна машина, праска, прасувальна дошка, фен, повноцінна ванна, бойлер), постільна білизна, лазневі приналежності, набір для душу.
Передбачено 4 спальних місця: велике двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом і розкладний диван.
Сучасна кухня обладнана всім необхідним і пропонує окрему обідню зону на 4 персони.

Звертаємо Вашу увагу, мінімальне бронювання цієї квартири від 2х діб.
У наших апартаментах заборонено палити!
Стандартний час заїзду - 14:00, а виїзду - 12:00.
Ранній/пізній - заїзд/виїзд - за домовленістю, можлива доплата, уточнюйте при бронюванні.
Додаткові комплекти постільної білизни та рушників слід оплачувати окремо.
Ми раді приймати вас із дітьми та домашніми улюбленцями (за попереднім погодженням).
У нас попереднє бронювання з передоплатою.
Є страховий депозит.
Приймаємо оплату: готівкою, за реквізитами ФОП, оплата на карту.
Ми видаємо всі звітні документи.
Під час заселення буде потрібен оригінал документа, що посвідчує особу.

Зазначена в оголошенні ціна - за добу проживання 1 гостя.
Ціна може змінюватися, залежно від періоду, дат, попиту і кількості проживаючих.
Уточнюйте цю інформацію заздалегідь, для цього відразу вказуйте дату заїзду/виїзду та кількість гостей.

Якщо, оголошення публікується - значить воно актуальне, все інше потрібно уточнювати.
Для отримання оперативної інформації про наявність вільних дат, бронювання телефонуйте за телефоном, вказаним у контактах.

Ми гарантуємо затишок, чистоту та конфіденційність.
Будемо раді бачити Вас у наших апартаментах від Flat Rent!

L:254-8-4
Обратная связь
Дмитро
офлайн
Похожие объявления
Власник 1к студія з ремонтом Харків перший поверх Харьков 9
    700 грн.
    Швидке заселення 10-20хв. Невеличка квартира-студія на першому поверсі поруч з Салтівським шосе вул Бестужева 11б. Охайна квартира, є все для комфортного проживання: вбудована кухня, меблі, холодильник, телевізор, Wifi, пральна машина, кондиціонер. Поруч метро Київська та Захисників України, великий торгівельний центр Французский бульвар с супермаркетом. Знижка при погодинній оренді -450грн, або на довгий строк (більше 7 діб). Чиста постільна білизна, при заселенні видаємо рушники, одноразові капці та шампунь. Бронювання для військових без передплати. Оплата карткою або готівкою, надаємо документи про проживання.
    Харьков, Киевский, Салтівське шоссе
    Двокімнатна квартира подобово Вокзал /Центр Ковель 14
      1 100 грн.
      Комфортна та простора двокімнатна квартира в центрі Ковеля (62кв.м) Кімнати окремі, не прохідні! Є три окремих спальних місця 2+2+2. При потребі доставляємо ще одне. На дивані є ортопедичний топер, тому спати буде зручно. Плазмовий телевізор Smart TV. Парковка для автомобіля вдворі біля будинку. Поряд залізничний вокзал, автовокзал, різні магазини, супермаркет АТБ, Classic, відділення "Нової пошти N2", Центральна лікарня, а також зупинка громадського транспорту, неподалік поліклініка та лікарня. Для приємного і комфортного проживання є все: -індивідуальне опалення (цілодобово гаряча вода); - WI-FI; - телевізор в обох кімнатах; - пральна машинка, праска, прасувальна дошка, сушка; - завжди чисті постільна білизна і рушники. В квартирі є комірчина, де знаходяться додаткові стільці, пилисос, віник, відро та швабра. Вам у нас сподобається. НА СВЯТКУВАННЯ НЕ ЗДАЮ !!! Є інші варіанти! Дзвоніть,завжди Вам раді!
      Ковель, Центр
      Від власника, 1к квартира с великим відкритим балконом, центр Пушкінська Харьков 7
        700 грн.
        Від власника. Повноцінна однокімнатна квартира з великою кухнею та просторим балконом (вихід с кухні). Розташована у центрі Харкова *** вул Пушкінська. Поруч є 2 станції метро: Пушкінська, Бекетова. Повністю новий ремонт. всі нові меблі та кухня з повним набором посуду та техніки. Є кондиціонер, холодильник та пральна машина. У закритому дворі під вікнами є парковка під відеонаглядом. Зручне велико двоспальне ліжко, при поселенні видаємо рушники, капці та шампунь. Велика світла кухня із зручним столом за яким можно комфортно провести вечір. Заселення та виселення цілодобово, бронювання без передоплати. Оплата готівкою або карткою, надаємо звітні документи.
        Харьков, Киевский, Центр
        офлайн
        Дмитро
        На сайте с 16 апреля 2020