Аренда коммерческой недвижимости
Выберите категорию
45 объявлений - смотреть все объявления »

Аренда помещений в Подлужьем

Оренда приміщення на Пасічній (фасад, окремий вхід, санвузол) Подлужье 8
  • 18 м2
  • 1 / 9 эт.
15 800 грн.
Оренда комерційного приміщення вільного призначенння (кавʼярня, магазин) Місце розташування Івано-Франківськ вул. Пасічна, 15а (район Пасічна) Площа 18 кВ м Ціна 15800 грн Окремий фасадний вхід Санвузол Паркінг на фасаді більше ніж на 3 авто Біля приміщення ще на 6 авто Приміщення з ремонтом Потужність електромережі 8 кВт (є три фази)!
Подлужье
  • 111.4 м2
24 500 грн.
Здається в довгострокову оренду комерційне приміщення площею 111.4 кВ.м. по вул. Симоненка, 45 Приміщення знаходиться на першому поверсі, перша лінія попри дорогу, біля автобусної зупинки громадського транспорту. Поряд нова пошта. Великі фасадні вікна/двері, місце від вивіску, парковка для авто перед приміщенням. Євро ремонт. Пожежна, охоронна сигналізація, інтернет. Опалення газовий котел, в також електричні сендвіч панелі Ціна 220грн./м2 + компослуги
Подлужье
Приміщення із ділянкою 1.59 га! Під виробництво, склад, забудову _RR Подлужье 16
  • 4 / 203 эт.
30 963 870 грн.
Виробничі приміщення із ділянкою із 1,59 Га з біля Івано-Франківська – під бізнес, логістику або будівництво Розташування: зручна локація лише за 1,8 км від траси. Асфальтований доїзд, обгороджена територія, поряд школа та садочок. Параметри: Площа ділянки – 1,59 га Загальна площа будівель – 1532,8 м² 5 будівель: стайня, інкубатор, м’ясо-цех, пекарня, електропідстанція, та інші господарські приміщення. Є всі комунікації: газ, вода, світло. Високі стелі, панельне перекриття Ідеальне використання: Виробництво (харчове, агро, переробка) Склади або логістичний центр Будівництво житла – таунхауси або ЖК СТО, автомайстерня, бази зберігання Бізнес-парк або кілька підприємств одночасно Переваги: Готова інфраструктура — економія на старті Можливість поділу на частини — по 50 соток Все в робочому стані — заходь і працюй Телефонуйте для детальної інформації та організації перегляду!
Подлужье

Цены на аренду коммерческой недвижимости в Подлужьем

Как снять помещение в Подлужьем дешево

Как сдать коммерческую недвижимость в Подлужьем быстро