1  / 12
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 1
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 2
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 3
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 4
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 5
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 6
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 7
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 8
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 9
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 10
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 11
ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту - фото 12

ПИВЗАВОД. 60м2. Продам приміщення біля ЗУПИНКИ Гром. Транспорту

Ровно

Пожаловаться
100 000 $
1 675 $ за м²
12 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 ноября 2024, ID: 3252034
Характеристики
  • Общая площадь 59.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ПИВЗАВОД. Продаж ФАСАДНОГО комерційного приміщення поруч з зупинкою громадського транспорту.

- Приміщення ФАСАДНЕ з окремим входом, загальною площею 60м2
- 1-й поверх, 2 входи
- Є місце для вашої реклами
- Решітки на вікнах та дверях
- Просторий зал
- Дизайнерський ремонт
- Пожежна сигналізація
- Приточно-витяжна витяжка
- Витяжка
- Опалення: Авт. Електро
- Енергозберігаючи вікна
- Лічильникі на воду, світло
- Світло 10кВт
- Бойлер
- Інтернет
- Фонтан
- Камін
- Облаштований санвузол
- Парковка

Об'єкт підійде під:
- Спеціалізований магазин будь-яких товарів;
- Ломбард;
- Аптеку;
- Випічка;
- Барбершоп;

За більш детальною інформацією телефонуйте.

Якщо Вам не підійшов даний варіант або ви хочете подивитися інші оголошення, натисніть "Всі оголошення автора" і обирайте зручний для Вас варіант оренди чи продажу.
8Також запрошую власників нерухомості до співпраці.
Здачу в найкоротший термін ГАРАНТУЮ.
Обратная связь
Владислав
офлайн
Похожие объявления
Продам нежитлове приміщення у селі Щасливе, ЖК 7-я Счастливое 17
  • 36 м2
  • 1 / 9 эт.
35 000 $
Продам нежитлове приміщення, площею 35,5 кВ.м. розташоване у селі Щасливе, ЖК 7-я (12 км від метро Бориспільська). Зроблений ремонт для можливого проживання як в 1 кім. квартирі: санвузол сумісний з душ-кабіною, кухня відкрита, поли з підігрівом, 2 електробатареї, вай-фай, грати на вікнах, цокольний поверх 9-поверхового нового будинку. Можлива оренда під проживання терміном до року. За домовленістю. Деталі за телефоном.
Счастливое
Продається комерційний комплекс у Тернополі — 718 м², 3 поверхи, вулиця Об’їзна. Тернополь топ 13
  • 718 м2
  • 3 эт.
488 250 $
Продається комерційний комплекс у Тернополі — 718 м², 3 поверхи, вулиця Об’їзна. Заїзд прямо з траси, відмінна видимість. Об’єкт діючий, із ремонтом, енергонезалежністю, власною парковкою та всіма комунікаціями. Перші два поверхи — відкритий простір по 200 м², легко переплановується, є можливість створити окремі входи під різні бізнеси. Третій поверх — 8 офісних кабінетів та кухня для персоналу. Об’єкт оснащений відеонаглядом, пожежною та охоронною сигналізаціями. Для інвестора — це дохідний актив: здача площ в оренду може окупити інвестицію за кілька років. Ви не просто купуєте метри — ви отримуєте готовий інструмент для масштабування бізнесу або стабільний інвестиційний дохід.
Тернополь
ТОП-пропозиція в самому центрі столиці! БЕЗ КОМІСІЇ Киев 2
  • 3650 м2
  • 5 эт.
2 500 $
ТОП-пропозиція в самому центрі столиці! БЕЗ КОМІСІЇ Локація: Центр міста, метро «Театральна» та «Хрещатик» — у пішій доступності. Загальна площа: 3647,5 кв. м Склад лоту: б-р Тараса Шевченка — окрема нежитлова будівля, 106 кв. м. вул. Євгена Чикаленка (Пушкінська) — 2-поверховий адмінбудинок, 409 кв. м. вул. Євгена Чикаленка (Пушкінська) — нежитлове приміщення, 91 кв. м. вул. Євгена Чикаленка (Пушкінська) — капітальний нежитловий будинок, 3041,5 кв. м. Чому це вигідно? * Підійде під бізнес-центр, приватну клініку, сучасний коворкінг, представництво компанії або готель. * Нежитловий фонд, повний пакет документів. * 0% комісії для покупця! +38 (097) 356-24-83
Киев, Шевченковский
офлайн
Владислав
На сайте с 16 апреля 2020