1  / 13
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 1
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 2
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 3
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 4
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 5
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 6
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 7
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 8
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 9
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 10
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 11
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 12
Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка - фото 13

Піонерський квартал, Вишневе, Крюківщина, Молодіжна 30А, Продаж, однокімнатна квартира Борщагівка

Вишневое

Пожаловаться
49 000 $
1 494 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4883548
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 32.8 м2
  • Площадь кухни 8.6 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
Описание
Місто Вишневе
ЖК Піонерський квартал
вул. Молодіжна 30 А

Загальна площа - 32.8м2
Житлова площа - 15.6м2
Площа кухні - 8.6 м2
Поверх 9/10

Квартира 1-но кімнатна без ремонту в ЖК Піонерський квартал по вулиці. Молодіжна 30а м. Вишневе.
Індивідуальне газове опалення, практичне і зручне планування.
Квартира під ремонт, частково вже зроблено але це мінімізує ваші витрати
Розвинена інфраструктура, поряд є все що потрібно для комфортного життя: супермаркети, кафе, ресторани, відділені банків, аптеки, приватні дитячі садочки, дитячі і спортивні майданчики.

Ціна - 49 000 USD
Ціна за м2 - 1 493 USD
Обратная связь
Олександр
офлайн