1  / 9
Підходить під всі державні програми!Продам 2-кквартиру з євроремонтом - фото 1
Підходить під всі державні програми!Продам 2-кквартиру з євроремонтом - фото 2
Підходить під всі державні програми!Продам 2-кквартиру з євроремонтом - фото 3
Підходить під всі державні програми!Продам 2-кквартиру з євроремонтом - фото 4
Підходить під всі державні програми!Продам 2-кквартиру з євроремонтом - фото 5
Підходить під всі державні програми!Продам 2-кквартиру з євроремонтом - фото 6
Підходить під всі державні програми!Продам 2-кквартиру з євроремонтом - фото 7
Підходить під всі державні програми!Продам 2-кквартиру з євроремонтом - фото 8
Підходить під всі державні програми!Продам 2-кквартиру з євроремонтом - фото 9

Підходить під всі державні програми!Продам 2-кквартиру з євроремонтом

Авангард

Пожаловаться
60 500 $
1 008 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4882338
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 60 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
Описание
Продам простору 2-кімнатну квартиру з євроремонтом у ЖК «Артвіль» — Авангард!

Будинок 2024 року! Підходить під всі державні програми

Характеристики:
Загальна площа — 60 м²
Поверх — 6 / 12 д
Євроремонт НЕ ВІД ЗАБУДОВНИКА — зроблено якісно, зі смаком та надійно

Планування:
• дві окремі кімнати
• кухня 15 м² — простора та функціональна
• роздільний санвузол + другий санвузол
• засклений балкон — додатковий простір та затишок
Три кондиціонери — прохолода влітку в кожній зоні
Теплолічильник — економні платежі за опалення
Документи готові, показ у день дзвінка

Ціна: 60 500 $
Код об’єкта: 798080

Телефонуйте або пишіть в особисті повідомлення, щоб домовитись про перегляд!
Обратная связь
АН СЛОН
офлайн