Пентхаус з терасою у ЖК «Відпочинок», вул. Петрицького, 19а
0 просмотров объявления |
0 сегодня
Добавлено: 17 декабря 2025, ID: 4595495
Характеристики
-
Без комиссии
Да
-
Комнат
5
-
Общая площадь
223 м2
-
Площадь кухни
14 м2
-
Этаж
16
-
Этажность
17
Описание
Продаж п'ятикімнатного пентхаусу у ЖК «Відпочинок»
2 рівня, розташовані на 16 та 17 поверхах.
Загальна площа з терасою 223 м2, житлова 133 м2.
У 5 хвилинах прогулянки від Київської міжнародної школи, яка біля 30 років на ринку та одна з самих поважних міжнародних шкіл Києва, розташовано ЖК «Відпочинок».
На його закритій та захищеній території росте багато сосен.
Гуляючи по його території, є відчуття прогулянки у парку.
Тут розташовані дитячі майданчики, два критих паркінги, на даху яких розташовані футбольний, баскетбольний та волейбольний майданчик з тренажерами.
Сучасний та стильний дизайн квартири, дорогі меблі и техніка від провідних виробників, відмінно доповнюються системою розумного будинку, ви легко потоваришуєте його зі своєю Алексою.
На 1-му рівні плануванням передбачені гардеробна, гостьовий с/вузол і велика кухня-вітальня, з великим телевізором. Панорамні вікна. Весь 1-й рівень (крім гардеробної) та всі с/вузли 2-го з підігрівом полів. Для додаткового очищення води стоїть система фільтрації, завдяки який вода не тільки фільтрується, а й зм’якшується.
На 2-му рівні дві дитячі, 2 с/вузли, спальня (в якій також передбачено великий телевізор та гардеробна), від’ємна гардеробна і гостинна, в якої розташовано дров’яний камін і яку легко можна використовувати у якості домашнього кінотеатру. Телевізор з великою діагоналлю буде досить доречним, вам лишиться додати до нього лише акустику, відповідну вашим запитам. З гостиною можливо пройти на простору терасу, із зоною відпочинку та барбекю.
Для створення тіні передбачена маркіза, яка під час дощу (завдяки датчику) автоматично зачиняється. Вечорами за сприятливої погоди, з неї можна спостерігати вродливий захід сонця і дихати свіжим повітрям.
Шанувальники погрітися у каміна, в сиру та холодну погоду, можуть легко поєднати це з переглядом улюблених фільмів.
Інфраструктура ЖК та прилеглої території досить розвинена.
На території ЖК розташовані дит. сад, невеличке кафе, магазини, салон краси, аптека та мед. ділянка...
У безпосередній близькості від нього є два парки, озеро, дитячий садок та Київська міжнародна школа, яка користується великим попитом, декілька фітнес-клубів, супермаркетів, кафе та ресторанів, мед. лабораторія.
Зупиняючи вибір на нашій квартирі, ви отримаєте повну безпеку та комфортні умови для відпочинку та життя.
Переїздить туди, де жити краще!
Перегляди за попередньою домовленістю.
Ціна - 400 тис. дол.
Без комісії для покупця!
Додатково є можливість купити 2 місця, у критому паркінгу.
Для ріелторів партнерська угода.
Дзвоніть та записуйтеся на перегляд, буду радий відповісти на ваші запитання.
Похожие объявления
15
- Однокомнатная
- 32 м2
- 3 / 5 эт.
ЗАРОБИТИ +$5 000 на квартирі в Києві реально
Святошинський район Академмістечко Біличі
ЖК Обухівський Квартал
вул. Обухівська, 91-А
Метро Академмістечко 15 хвилин пішки
Ця квартира ЗАПРАЦЮЄ з першого дня
ВИГОДИ:
- КУПИВ здав в оренду за 1день
Орендна ставка 13000-15000грн./міс
- НОВИЙ, сучасний та якісний РЕМОНТ - без додаткових вкладень
- ТЕПЛО дає твердопаливний котел
- Власна свердловина - ВОДА є завжди
- Дойти до метро за 15хв.
ДЕРЖАВНІ програми розглядаємо.
Ціна 52000у.о.БЕЗ%
Держ. мито та Пенсійний Фонд сплачує покупець.
7
- Трехкомнатная
- 105 м2
- 8 / 23 эт.
Продаж 3-к квартири, 105 м2 Звіринецька 70а Edelweiss House Едельвейс Печерськ
Площа: 105/68/17 м2
Поверх: 8/23
Буд 2
ЖК “Edelweiss House” — це житло преміум-класу, розташоване на Печерських схилах, поруч із Ботанічним садом.
Сучасні інженерні рішення:
• енергоефективний фасад
• система центральної вентиляції та звукоізоляції
• датчики руху та система «антизатоплення»
• швидкісні ліфти
• підземний багаторівневий паркінг
Власна інфраструктура, бізнес-зона, дитячі майданчики та мальовничі краєвиди на місто.
Теплий паркінг на 625 паркомісць і нежитлові приміщення. Поряд: Buslov Hill, Тріумф, Новопечерскі липки.
Розвинута інфраструктура Печерська. 5 хвилин до Ботанічного саду. 10 хвилин автомобілем до Хрещатика. Метро Видубичі 500 метрів.
Ціна:215000 у.о.
Анастасія 0932311808
13
- Трехкомнатная
- 64 м2
- 4 / 9 эт.
Продається 3-кімнатна квартира у Шевченковському районі Києва, на проспекті Берестейський, 18 — локація з зручним доступом до центру міста та основних транспортних напрямків.
Характеристики:
Поверх: 4/9
Будинок: цегляний, спецпроєкт
Рік будівництва: 1964
Загальна площа: 64 кв. м
Житлова площа: 38,6 кв. м
Кухня: 7,2 кв. м
Кімнати: 13,6 / 19,4 / 14,6 кв. м
Санвузол: сумісний — 3,5 кв. м
Балкон: засклений, з місцями для зберігання
Підлога: паркет, у ванній кімнаті — кахель
Квартира повністю укомплектована меблями і технікою та готова до заселення або подальшого інвестиційного використання.
Інфраструктура та локація:
Метро “КПІ” — 5 хвилин пішки
Будинок розташований уздовж Берестейського проспекту. Зручне транспортне сполучення з центром та іншими районами міста. Поруч дитячі садки, школи, ліцеї; магазини, супермаркети, аптеки, медичні заклади.
Зупинки громадського транспорту в пішій доступності.
Квартира підійде для проживання або інвестиційного використання — універсальне планування та функціональна локація.
Телефонуйте, записуйтесь на перегляди!
Ціна: 90 000 у.о. + 5% комісія
Тел.: (068) 321-81-83, Світлана
www.