1  / 17
Пентхаус на Леваді - фото 1
Пентхаус на Леваді - фото 2
Пентхаус на Леваді - фото 3
Пентхаус на Леваді - фото 4
Пентхаус на Леваді - фото 5
Пентхаус на Леваді - фото 6
Пентхаус на Леваді - фото 7
Пентхаус на Леваді - фото 8
Пентхаус на Леваді - фото 9
Пентхаус на Леваді - фото 10
Пентхаус на Леваді - фото 11
Пентхаус на Леваді - фото 12
Пентхаус на Леваді - фото 13
Пентхаус на Леваді - фото 14
Пентхаус на Леваді - фото 15
Пентхаус на Леваді - фото 16
Пентхаус на Леваді - фото 17

Пентхаус на Леваді

Полтава

Пожаловаться
135 000 $
1 350 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4716909
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 100 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Пентхаус 
Описание
Трикімнатний пентхаус на Леваді

Простір, світло та комфорт — саме так відчувається цей пентхаус з першого кроку. 100 м² продуманого простору, де кожна деталь працює на ваш затишок і стиль життя.

Сучасна новобудова
Індивідуальне опалення — тепло й економно
Якісний євроремонт у спокійних, актуальних тонах
Усе залишається — заїжджай та живи без зайвих витрат

Простора кухня 12,8 м² стане місцем теплих вечерь і ранкової кави з видом на місто. 9 і 10 — максимум світла, мінімум шуму, відчуття приватності та статусу.

Район Левада — один із найкомфортніших для життя: інфраструктура поруч, зручна логістика, сучасне оточення.

Це не просто квартира — це пентхаус, у який закохуються.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість і простір
КОД 11123
Обратная связь
Діана
офлайн
Похожие объявления
1-к квартира Київ, Святошинський, 45500 $ Киев 11
  • Однокомнатная
  • 36.8 м2
  • 3 / 6 эт.
45 500 $
КВАРТИРА БІЛЯ МЕТРО БЕЗ ПЕРЕПЛАТИ ЗА ЧУЖИЙ РЕМОНТ БІЛИЧІ вул. Обухівська, 91 ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ДЛЯ СЕБЕ, ДИТИНИ АБО ПІД ОРЕНДУ Метро Академмістечко поруч 1-кімнатна квартира 36,3 кв.м 3 пов. / 5поверхового ВЛАСНИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ ВЛАСНА СВЕРДЛОВИНА ГЕНЕРАТОР ТА ДБЖ ТЕПЛО, ВОДА ТА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ НЕ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД МІСЬКИХ МЕРЕЖ. ТУТ КУПУЮТЬ НЕ ЛИШЕ КВАДРАТНІ МЕТРИ. СПОКІЙ. СВІЖЕ ПОВІТРЯ. ТУТ ПІСЛЯ РОБОТИ МОЖНА ПРОСТО ВИЙТИ З ДОМУ ТА ЗА КІЛЬКА ХВИЛИН ОПИНИТИСЯ БІЛЯ ОЗЕРА АБО В ЛІСІ ДЕРЖАВНІ програми розглядаємо. Ціна 45500у.о.ТОРГ ( Держ. мито та Пенсійний Фонд сплачує покупець). комісія: 5%
Киев
1к квартира в новому, сучасному будинку Хмельницкий 7
  • Однокомнатная
  • 48 м2
  • 5 / 8 эт.
38 000 $
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в престижному житловому комплексі ЖК Адамант. Будинок на етапі здачі чудова нагода придбати житло у сучасному та комфортному комплексі за вигідною ціною! Основні характеристики: Площа 48, 5 м² (після замірів БТІ, за додаткові метри вже сплачено) Стан від будівельників готова до ремонту під ваш смак Газовий двоконтурний котел індивідуальне опалення та економія Панорамні вікна багато світла та гарний вигляд Переуступка швидке оформлення угоди Без комісії для покупця! Сучасне планування, зручна інфраструктура, якісне будівництво чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте вже зараз та домовляйтесь на перегляд встигніть придбати квартиру у новому будинку за вигідною ціною!
Хмельницкий
3к квартира в самому центрі міста Хмельницкий 9
  • Трехкомнатная
  • 149 м2
  • 4 / 10 эт.
85 000 $ Без комиссии
Продається 3 кімнатна квартира в самому Центрі міста, вул. Проскурівська. Це адреса, яку Ви будете називати з гордістю! Де абсолютно все поруч! Видова квартира, комфортний поверх. Сучасне планування. Кімнати правильної форми, велика кухня з лоджією. Будинок на електриці, є виводи під встановлення котла, на разі в будинку власна дахова котельня. В ванній кімнаті зроблений вивід під бойлер. Тепла підлога в кухні та ванній кімнаті. Виконаний косметичний ремонт, бамбуковий паркет. Гіпсокартонові стелі. Міжкімнатних дверей немає. Квартира під охороною. Цю квартиру треба дивитися наживо, вона вражає своїм простором. Телефонуйте, та домовляйтесь на перегляд! Покупець комісію агенству не сплачує!
Хмельницкий
офлайн
Діана
На сайте с 16 апреля 2020