Без комиссии
1  / 17
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 1
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 2
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 3
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 4
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 5
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 6
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 7
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 8
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 9
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 10
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 11
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 12
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 13
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 14
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 15
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 16
Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка - фото 17

Пентхаус: 3к квартира з власною терасою супер краєвид на 3 сторони у ЖК Венеція поряд Республіка

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
287 000 $
2 944 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006320
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 97.5 м2
  • Площадь кухни 34 м2
  • Этаж 18 
  • Этажность 22 
  • Планировка Пентхаус 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Сигнализация, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Власник. Без комісії. Контактувати у Viber/Telegram.

ЖК Венеція
Головна особливість — власна зона відпочинку - тераса 24 кв.м
Квартира для тих, хто цінує міський комфорт, але мріє про затишок заміського будинку. Велика власна тераса (24 кв.м) дозволить вам влаштовувати барбекю-вечори у будь-який час, не бронюючи спільні зони. Готуйте на грилі та насолоджуйтеся вечерею на свіжому повітрі у власній обідній зоні.

Основні характеристики:
*Адреса: вул. Степана Рудницького (колишня Вільямса), 19/14. Розвинена інфрастуктура
*Площа: 97 кв.м + тераса 24 кв.м.
*Ремонт: Авторський дизайнерський проєкт, робився «для себе» з використанням преміальних матеріалів (натуральний ясен на барній стійці, якісне оздоблення).
*Комплектація: Продається «під ключ» — все, що ви бачите на фото, залишається в квартирі.
*Стан – як після ремонту. В квартирі проживали тільки 1 рік.

Продумане планування:
*Простора вітальня-кухня з обідньою зоною (стіл розкладний для великої компанії).
*Дві окремі спальні, розташовані в різних частинах квартири для максимальної приватності. Обладнані шумоізоляцією та шторами black-out.
*Два санвузли: гостьовий (з вікном на терасу) та основний (з великою ванною та душовою кабіною).